Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

inser7 avatar inser7 221 Точки

C# Advanced "Брутално орязване" на курса!!!! За настоящи и бъдещи "студенти"!Моля прочетете...

Здравейте колеги,колежки и преподаватели,

от 22.01.2018 стартира C# Fundamentals модул(1-ят професионален),като 1-ви курс за обучение е C# Advanced.

Дотук добре....ще се развиваме като програмисти(Всеки го иска).Обаче искам да попитам екипа на SoftUni,защо настоящият курс е толкова "ОРЯЗАН"?

По програма имаме 4 лекции + 4 уражнения+3 подготовки за изпит......

Вадя си заключения от изминалият курс - тук Май 2017

А това е програмата за сегашният курс - тук Януари 2018

Значи вдигнахте таксите,позволихте "всеки" да влиза,и най-накрая режете 60% ot 1 курс,който сте упоменали,че се казва Advanced?????

Г-н Наков казва...."Упражнявайте се,учете колкото може повече сами,СофтУни е началото"!!!!

Какво се случва,незнам,но не е това начина драги преподаватели.......Успяхте да грабнете вниманието на младежта в България....Успяхте да направите "Университет(не е държавно акредитиран)",успяхте да "събудите" българският дух за знания!

Всеки месец имате все повече и повече заявки от хора,на които им се учи "Програмиране".....

Въведохте Онлайн класна-стая......,а неможете да намерите преподаватели.....и съкращавате всичко.....

Нали идеята беше,преминалите през някой курс,да помагат на новодошлите(както в килийните училища навремето)....

А сега какво се оказва..."Плати таксата,пък ние ще видим...."?!

И да отбележа,че не само курсът,който ми предстои,а и много други курсове са "ОРЯЗАНИ"!

Този post не е само за мен,а за всички настоящи и бъдещи студенти!

Надявам се да получа отговор от компетентните в SoftUni!

Поздрави Георги

 

Тагове:
5
Въпроси за SoftUni 16/01/2018 20:07:34
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки
Best Answer

Дължината на модула е същата като в предишното му издание - 13 седмици. Съкращението на продължителността на първия курс до 3 седмици е компенсирано от драстично удължаване на втория и третия (съответно от 3 на 5 и от 4 на 5 седмици), които се занимават с ООП - основната тематика на модула. С наблягане на по-трудните теми се постига по-добро разпределение на времето.

Относно изключения материал - всичко се препокрива на 100% с преподаденото по време на курса Programming Fundamentals - можем да се съгласим, че на никому няма да е полезно да дъвчем регекси и списъци още 1 месец, и заради това да не остане време да решаваме по-сложните проблеми с обекти и абстракция.

4
17/01/2018 12:46:00
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

затова ок,но можеше да се пусне малко инфо да не реагират така хората :Д аз лично се радвам че регекса го няма. Но съм сигурен че на доста от колегите щеше да им е полезно пак да минат hashsets,иначе ще видим. Просто за пореден път комуникацията с промените е ужасна.

Само да няма някакви безумни регекси на изпитите всичко ще е ок :Д

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

точно и аз това си мислех,че нещо не ми изглежда наред тоя курс за 3 седмици и изпит на 11 февруари,а уж трябваще да е по-сложно и единия от преподавателите студент...

1
inser7 avatar inser7 221 Точки

Колега здравей,

по-долу са коментарите на Ивайло Желев относно предстоящият курс...за това,кой ще ни води-видях,но няма как да коментирам,не го познавам човека(10+ години като manager(а дали може да преподава...това ще го разберем в понеделник(22.01.2018)))

0
inser7 avatar inser7 221 Точки

Колеги добавям коментарите от facebook:

тук.

Поздрави Георги!

P.S. Надявам се да имате facebook,иначе няма как да отворите коментарите...

0
inser7 avatar inser7 221 Точки

искренно се надявам всичко да е ок занапред!?След обясненията на г-н Желев.....,но и той не е напълно прав и обективен....Вие сте колеги и колежки,ако не се каже..."значи няма нищо",а не е така!

1
16/01/2018 20:38:38
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.