Loading...
igrilkul avatar igrilkul 0 Точки

19. Quadratic Equation

Здравейте, имам един проблем който се мъча вече от час да го разбера, но не ми се получава нещо:
Джъдж ми дава 30/100, но при поглеждане на тестовете изобщо не вади никакъв output (въпреки че хем в хром, хем и в webstorm-a принтирва безпроблемно отговорът)
кодът: https://pastebin.com/TtFy8nQJ
джъдж: https://judge.softuni.bg/Contests/Compete/Index/308#19

Тагове:
0
JavaScript Fundamentals
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки
Best Answer

Здравей. 
Проблема е че подаваш входа като масив, а в условието на задачата пише входа да се подава като три отделни променливи. Малко ти рефакторирах кода, и ето това решение дава 90/100.

 
Edit: Добавям пропуснатите скоби в формулата, както колегата boykopk спомена в коментара си и вече решението дава 100/100.

0
20/05/2018 16:35:00
igrilkul avatar igrilkul 0 Точки

*facepalm* Много мерси колега

0
boykopk avatar boykopk 147 Точки

 x1=-(b/(2*a));

и дава 100/100.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.