Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Отворена е регистрацията за SoftUni Conf - Боровец, 10-12 октомври 2014

Приятели, радостни сме да ви съобщим, че отворихме регистрацията за октомврийската СофтУни конференция:

SoftUni Conf - Боровец, 10-12 октомври

За да се запишете за участие, трябва да се присъедините към събитието като наблюдател и да заплатите таксата за участие, след което ще ви прехвърлим присъствено.

Цената остава "студентска", но вече плащаме ДДС и няма измъкване: 110 лв. за all inclusive за двата дни в двойна стая (две нощувки, две закуски, два обяда, две вечери, участие във всички сесии, кафе паузи).

Програмата с лекторите все още не е пълна, така че ще добавим още сесии и занимания.

 

17
Events 19/09/2014 00:42:15
Reverie avatar Reverie 16 Точки

Има ли места все още? Опитвам се да се запиша, но ми излиза "Срока за записването е изтекъл".

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей! Има места, да. Запиши се като заявиш пакет за плащане от тук и осъществиш плащането.

1
08/10/2014 16:04:40
Nikitta_e avatar Nikitta_e 0 Точки

Здравейте,
Аз и още една колежка желаем да посетим семинара, но бих искала да Ви попитам дали можете да ми издадете фактура за преведената сума ?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте! Да, разбира се, че можем да издадем фактура. Моля пишете ни на info@softuni.bg как са номерата на плащанията ви и ни дайте данни на фирмата.

0
atoro avatar atoro 29 Точки

Здравейте,
Дали все още има свободни места?
Интересува ме "Участие без нощувки" за двата конферентни дни.

"Petya (03.10.2014): Има места, да. Запиши се като заявиш пакет за плащане от тук и осъществиш плащането."
-- Посочената връзка е невалидна към момента.

Благодаря предварително :)

0
atoro avatar atoro 29 Точки

Petya,

Извърших плащането и получих потвърждение на електронната си поща.

 

P.S. Иначе имах предвид връзката от този пост:

" Petya 03/10/2014 11:00:05

Здравей! Има места, да. Запиши се като заявиш пакет за плащане от >>> тук<<< и  осъществиш плащането."

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, за същата връзка казах, че се отваря, тя препраща към модула за плащане (https://softuni.bg/users/payments/pay). Виждам обаче, че горе, на оригиналния ми пост се чупи. Ще го оправим. Както и да е, важното е, че си се записал. :)

0
08/10/2014 16:03:51
nikych avatar nikych Trainer 22 Точки

Има ли колеги от Пловдив, които ще ходят на конференцията? :)

0
anton_cholakov avatar anton_cholakov 88 Точки

Аз, аз.. търсим си още няколко :) някой?

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Здравейте колеги,

Мисля, че не е лоша идея да си организираме транспорта предварително или поне да знаем колко шофьори и колко свободни места ще има по колите. Доста от нас все още нямаме транспорт и може би не е хубаво да оставяме всичко за последния момент :)

А има ли яснота в колко часа ще се чакаме на Метро?

2
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Подкрепям мнението на колежката. Ще е хубаво да си направим някаква група на тези които ще ходят, за да може да се организираме по между си.

0
tpelev avatar tpelev 2 Точки

Здравейте. Аз съм с кола и мога да взема двама. Ако има някой от Плевен може да пътува с мен. Ако не, ще взема двама от паркинга на метро в сф.

1
Plami avatar Plami 373 Точки

Здравей Тихомир,

По принцип съм от Плевен, но сега живея в София. Ще се радвам ако можеш да запазиш двете места за мен и една колежка. 

Може да ти пиша съобщение, за да се разберем за подробности относно час :) Може да ми дадеш поща или facebook.

Иначе моля и другите шофьори, които имат свободни места да пишат тук във форума, за да няма останали колеги без транспорт :)

0
07/10/2014 14:38:35
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Напомням на всички китаристи да си носят китарите, песнопойките и доброто настроение на конфа.

1
cvetant avatar cvetant 75 Точки

5
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

И да има китаристи :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.