Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Отворена е регистрацията за SoftUni Conf - Боровец, 10-12 октомври 2014

Приятели, радостни сме да ви съобщим, че отворихме регистрацията за октомврийската СофтУни конференция:

SoftUni Conf - Боровец, 10-12 октомври

За да се запишете за участие, трябва да се присъедините към събитието като наблюдател и да заплатите таксата за участие, след което ще ви прехвърлим присъствено.

Цената остава "студентска", но вече плащаме ДДС и няма измъкване: 110 лв. за all inclusive за двата дни в двойна стая (две нощувки, две закуски, два обяда, две вечери, участие във всички сесии, кафе паузи).

Програмата с лекторите все още не е пълна, така че ще добавим още сесии и занимания.

 

17
Events 19/09/2014 00:42:15
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Вече можете да платите по един от следните методи на плащане:

  • В брой на място в Софтуерния университет на ул. Васил Кънчев 26, вх. Д, ет. 4 (виж на картата) от 11:00 до 17:00 ч. всеки работен ден;
  • По банков път (IBAN и подробни обяснения ще получите при избор на този метод за разплащане);
  • През електронната система на epay.bg;
  • През мрежата от каси на EasyPay в цяла България (най-близкото гише до вас можете да намерите тук: http://www.easypay.bg/?p=offices).

Самото плащане можете да зададете от тук: https://softuni.bg/users/payments/pay 

4
18/09/2014 16:58:28
TodorovH avatar TodorovH 216 Точки

След като платим трябва ли да ви пишем или преместването ще става автоматично, да не се окаже някой в повече а да е от първите платили! Платил съм вече, а си стоя наблюдател!

0
21/09/2014 15:03:31
Petya avatar Petya 2461 Точки

Щом има пакети за плащане, формите наблюдатели и присъствено не играят роля. Гледаме кои хора имат успешно плащане, а не кой къде е записан. Все пак в края на месеца ще запишем всички платили, за да си го имат в историята с посетени семинари. ;)

1
aydoan avatar aydoan 0 Точки

Здравейте,

Значи се разбираме така: на паркинга на Метро, Цариградско шосе. Аз съм с кола и мога да взема 3'ма, ако има желаещи да заповяда. Може да се разберем на място :)

0
Aluin avatar Aluin 76 Точки

Супер е! Много ми се идва.. дано успея да заделя парички за удоволствието :)

2
d3vildog avatar d3vildog 58 Точки

Здравейте, запълнени ли са всички места, защото на мен ми пише "Нямате право да записвате курса присъствено" ? и бутона ми е в сиво.. Благодаря предварително.

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Здравей, d3vildog. Има места, просто прочети по-внимателно условията за участие : )

За да се запишете за участие, трябва да се присъедините към събитието като наблюдател и да заплатите таксата за участие, след което ще ви прехвърлим присъствено.

1
15/09/2014 10:27:54
TodorovH avatar TodorovH 216 Точки

Дано скоро пуснете плащането през EasyPay!!!

1
martin_varbanov avatar martin_varbanov 1 Точки

Студенти, които не са от Softuni могат ли да присъстват ?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, може. Събитието е отворено към всички заинтересовани.

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Може да блогнете за конфа в личните си блогове.

0
nikshi avatar nikshi 45 Точки

Здравейте, 

темите и цялата организация изглеждат много интересни и полезни. Може ли само малко повече подробности от степента и нивото на което ще бъдат лекциите.  Записан съм и уча в Ниво 1 от Септември. Мислите ли, че ще ми е интересно и полезно ? Много ми се идва, но не ми се иска да седя в залата и да ми се струва че се говори на китайски :D 

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Човек ако се страхува да чуе нещо, което не разбира - няма да научи нищо никога : )

1
20/09/2014 15:04:40
nikshi avatar nikshi 45 Точки

Философски погледнато е така, но нещата се научават по-добре и по-лесно, когато си следват определен ред... :) 

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Да, интересно и полезно ще ти е, лекциите са прекалено кратки, за да се навлиза по-надълбоко. Целта е по-скоро да те запознаят със съществуваването на дадени езици/технологии и техните възможности, отколкото да се изпадне в дебели технически детайли.

Предлагам ти да разгледаш лекциите от предишният конф, за да добиеш представа, но при всички положения - по-скоро отиди отколкото да не отидеш, най-малкото си е тиймбилдинг с другите колеги.

Послепис: Кухнята в хотела пръска...  :D

1
20/09/2014 16:51:04
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

За пътуването има малка промяна: който няма кола и който е с кола и има свободни места, ще се съберем на паркинга на Метро, Цариградско шосе. Там ще е по-удобно, отколкото на Била в Младост-1, защото сега в Младост копаят за метрото и е трудно проходимо. Метро ни е на път за Боровец, а до там лесно се стига с метро и градски транспорт. Има огромен и удобен паркинг.

0
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Здравейте, Наков

По повод пътуването, тъй като за първи път ходя на конференцията, ще се направи ли някаква таблица с пътниците и колите? От колеги разбрах, че миналия път сте правили таблица и всеки, който е с кола, попълва телефонния си номер и колко свободни места има. Аз съм без кола и си търся превоз.

 

Поздрави, Даниел

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Ами аз не помня да сме правили таблици за конференцията. Просто е малко трудно да организираш всички да си пишат имената и да си водят сметка кой ще возят. Това се прави за някви по-малки групи. Миналият път всички отидохме на Билата и се разбрахме намясто :) 

0
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Явно имам грешна информация. Ако някой има свободни места аз съм сигурен да пише няма проблем.

0
v.nikolov avatar v.nikolov 17 Точки

       Здравейте,

Имам няколко въпроса:

  1. Като отида на сайта с инфото за конференцията долу ми показваше някаква бройка колко човека са се записали, след като се записах като наблюдател , долу пише "Записани присъствено:" някаква друга бройка. Това предполагам са тези, които са се записали и платили?
  2. Ранно записване (до 30 септември включително) – 110 лв. (за двата дни при настаняване в двойна стая)

Трябва ли да си имаш другарче за двойната стая или ще се разпределят на място?

Да кажем, че възникне някое изключение и се окаже, че няма с кой да си в двойната стая, тъй като всички вече са комплект, как се процедира в този случай.

Благодаря предварително!

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Разперделянето по стаи става на място - ако има някой, когото познаваш, може да сте заедно. 

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Готови сме с цялостната програма на СофтУни конференциятаhttps://softuni.bg/SoftUniConf

Може да я разгледате. Добавихме още няколко теми: за флиртуване и свалки, за ASP.NET, за Android и Arduino.

2
08/10/2014 16:00:45
nikshi avatar nikshi 45 Точки

Понеже днес имаме лекция, а е Неделя и се чудя дали ще има на кой да платя. ? :)

0
Karadjov_T avatar Karadjov_T 12 Точки

Без да искам промених формата от присъствена на наблюдател има ли някакъв проблем ? Защото не ми дава да се преместя отново в присъствена :) 

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

@Karadjov_T Няма проблем, важното е да имаш успешно плащане. Това, дали си записан в семинара, си е просто за ваша лична информация и ако си следите история на посещавани семинари. Това, което гледаме накрая, е колко човека и кои имат успешно плащане :) Все пак, един път в деня записваме всички с плащания в присъствена форма за Конфа, така че ще бъдеш прехвърлен така или иначе.

0
ksevery avatar ksevery 35 Точки

Тъй като и аз за пръв път ще идвам на конференцията, ще питам като колегата по-горе:

За пътуването дотам на място ще се разбираме, а какво става ако не успеем да си намерим другарче за път? С други думи, ако няма как да стигнем :D Макар че, доколкото разбирам, предния път всички са си намерили превоз. Мисълта ми беше - ако някой има място, да се разберем отсега или да не се занимавам с излишни работи :)

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Разпитай и като си на място в университета, смисъл такъв тая тема нещо не се радва на посещаемост напоследък. Иначе в крайна сметка можеш да хванеш автобус до Самоков и от там за Боровец. 

0
ksevery avatar ksevery 35 Точки

За посещаемостта съм съгласен, но предложението ти за университета не мога да го изпълня сега - не съм студент в Софтуни все още. Затова и пиша, евентуално някой добър човек да види. Иначе да, в крайна сметка ще си намеря автобус или нещо подобно, но се надявах да не ми се налага :)

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

На предната конференция имаше повече коли отколото хора, които да се возят в тях. Просто ела на паркинга на МЕТРО и ще разпределим. Ще пратим мейли за час и други подробности. Дори да се окаже, че няма място, ще напарвим два курса.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.