Loading...
efrdimitrov avatar efrdimitrov 1 Точки

Разлика между Judge и Visual studio code

Здравейте, търсих във форума, но не намерих подобен въпрос на моя ако има се извинявам. Като решавам задачите от домашното и първо ги пробвам във Visual studio code и после качвам в Judge. Кагато изписвам function name([arg1, arg2]) във VSC ми дава грешка и трябва да махна квадратните скоби [ ] ако пък не ги напиша в Jugde ми дава грешка, за да ги сложа. 

Тагове:
dvdty avatar dvdty 497 Точки

Защо ти е да декларираш параметрите на функцията с масив?

0
avasilev1 avatar avasilev1 19 Точки

judge ги подава като масив.

0
dvdty avatar dvdty 497 Точки

Подаденият масив, се декларира като една променлива и няма квадратни скоби около нея.

function foo (arr) {}

0
14/06/2018 13:26:35
avasilev1 avatar avasilev1 19 Точки

Попринцип когато се прави функция квадратните скоби не са задължителни, но judge работи по такъв начин, че винаги трябва да ги има. За да не ти дава грешка VSCode, слагай квадратни скоби не само когато създаваш функцията, а и когато я извикваш или изобщо не слагай квадратни скоби когато пишеш във VSCode и ги добави преди да submit-неш в judge.

0
efrdimitrov avatar efrdimitrov 1 Точки

Знаех си, че въпроса е елементарен благодаря на всички smiley

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.