Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AlexandraA avatar AlexandraA 0 Точки

Университетите партньори

Тъй като съм още ученик , имам малко въпроси относно университетите партньори. Дипломата от СофтУни признава ли се в университетите партньори , след известно време? Например завършваш 2-те години в СофтУни , записваш се в университет партньор и имаш ли някакви предимства? Приема ли се дипломата от СофтУни или? 

0
Въпроси за SoftUni
Ivelin_Dimitrov avatar Ivelin_Dimitrov 148 Точки

• След приема ви в Софтуерния университет имате възможност да се запишите паралелно в акредитиран университет-партньор, по избраната от вас специалност. След завършване на Софтуерния университет, вашето обучение продължава 1 или 2 години в избрания университет.

• При завършване на обучението си в един от акредитираните университети-партньори, получавате държавно призната диплома за висше образование. 

 

https://softuni.bg/university-partners

0
AlexandraA avatar AlexandraA 0 Точки

Значи , щом съм ученик нямам никаква полза от курсовете?

0
Ivelin_Dimitrov avatar Ivelin_Dimitrov 148 Точки

Ако изкараш пълната програма на СофтУни и вземеш диплома, предполагам слeд това със тази диплома ще имаш същата привилегия във Университетите партньори. Но за по сигурно, можeш да се свържеш по телефона  +359 899 555 592 и да попиташ.

Все пак смятам, че най голямата полза са знанията които ще предобиеш. Когато отидиш във някоя фирма, там няма да те питат какви хартийки имаш, а какво знаеш. Kазвам ти го от личен опит, защото аз имам и Бакалавърска и Магистърска степен по Информатика от университет, но по интервютата дори не желаят да ги погледнат. 

0
20/06/2018 21:12:25
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

Една диплома от бакалавърска степен няма да е лошо да имаш. Чувал съм, че някои големи фирми може да ти кажат, че не могат да те повишат, защото нямаш такова листче. Но пък обучението тук е доста готино. Имаш си форум, където в рамките на час някой вече ще ти е отговорил на въпрос, имаш си стотици видеа лекции, презентации, judge системата, готини преподаватели, някои от които са били на твоето място съвсем наскоро и знаят кой материал е труден, кой лесен, и споделят какви проблеми решават на своето ИТ работно място.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.