Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

warglaivee avatar warglaivee 59 Точки

01. DDL Databases MSSQL Server Exam - 22 October 2017

https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/819#0
 

Здравейте, пренаписах въпросната задача няколко пъти и пак ми дава 24/30 в Judge, не виждам какво изпускам.

 

https://github.com/Warglaive/Database-Basics-MS-SQL-May-2018/blob/master/Databases%20MSSQL%20Server%20Exam%20-%2022%20October%202017/Databases%20MSSQL%20Server%20Exam%20-%2022%20October%202017/01.%20DDL%20.sql

Тагове:
0
Module: C# DB
sukalu88 avatar sukalu88 43 Точки

Your article is great, I have read a lot of articles but I was really impressed with your writing. Thank you, I will review this post. To know about me, please try to talk to me: bmi calculator

-1
sukalu88 avatar sukalu88 43 Точки

The forums you share are really useful to me, I will follow up with your posts regularly. For more information about me, visit here: shell shockers

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.