Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DimitarRadoslavov avatar DimitarRadoslavov 1 Точки

Tech module-подготовка

Здравейте, ще започвам tech module обучението си от септември. Но до тогава има доста време а Аз общо взето гледам да го запълвам с програмиране. Въпросът ми е освен масиви който вече разгледах детайлно.С какво друго, бихте ми препоръчали да разгледам преди да започнеме с лекцийте?

Благодаря предварително!

Тагове:
0
Fundamentals Module
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Направо хващай предишния Тех модул и гледай от там. Иначе се учат методи, масиви, списъци, речници, стрингообработка, регекс и т.н. Всичко е много интересно, но ти препоръчвам ако ще се хващаш от сега да прочетеш от някъде по малко за всичко, чисто теоретично, ще ти от полза. Успех :)

0
DimitarRadoslavov avatar DimitarRadoslavov 1 Точки

Намерих предишни издания на курса. Мерси

0
08/08/2018 18:22:10
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Link  "архив обучения" където пише

0
DimitarRadoslavov avatar DimitarRadoslavov 1 Точки

Супер точно това търсех. Мерси :)

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

то коденето хубаво :Д ама трябва и почивка колегата ти е казал изгледай горе долу някои от предните курсове макар че има малки промени в новия :Д  но и остави време за почивка :Д в един момент просто писва. Аз я направих тая грешка миналата година и накрая на тех модула ми беше писнало не исках да виждам код добре че имаш пауза до професионалните модули :Д да презаредя батерийте :Д

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.