Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Catherina avatar Catherina 0 Точки

QA Automation - януари 2019 изисквания

Здравейте. Имам интерес към QA Automation, в допълнителната информация за курса пише, че е подходящ за хора със следните познания:

  • Познания по осигуряване качеството на софтуера (test cases, bug tracking, testing levels)
  • Базови познания върху обектно-ориентиран език за програмиране (C#, Python, Java, C++)
  • Базови познания върху Software Development Life Cycle (SDLC)

Минала съм успешно Programming Basics with Java, не съм сигурна дали ми трябва и Technology Fundamentals модулът и как и къде да добия базови познания върху SDLC и познания по осигуряване качеството на софтуера, тъй като не виждам такива модули в програмата. 

Предварително благодаря!

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
am_stanchev avatar am_stanchev 43 Точки
Best Answer

Здравей,

Този курс е трети от модула Quality Assurance(https://softuni.bg/modules/50/quality-assurance-september-2018). Така, че предполагам тези познания се придобиват от предходните курсове. И аз чакам да започне модула отначало и по мои изчисления това ще е около началото на май. Като звънях в университета още нямаха информация. Дано съм бил полезен.

Успех

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.