Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RadinTsochev avatar RadinTsochev 0 Точки

Преминаване в Tech Module

Здравейте, на 24ти декември завърших курса Programming Basics November и ме уведомиха по имайл за предстоящия Tech Module. Но тъй като за мен сега не е удобно да запиша курса се чудех ако да кажем запиша курса Tech Module след 6 месеца ще трябва ли отново да завършвам Programming Basics или това че съм го завършил сега остава за винаги. И също така има ли Tech Module курс през лятото.

Тагове:
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Оценката от PB мисля, че се пази 1 година, така че може да запишеш Тек-а на по-късен етап. Препоръчително е все пак през това време да преговаряш материала или да гледаш предишна инстанция на модула защото нещата се забравят без практика. Пък и после ще ти е по-лесно в тека ако си гледал лекциите от предишни издания.

0
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки

Оценката важи, както каза колегата по-рано. Тех модул започва отново през май и през септември.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.