Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
Icaka99 avatar Icaka99 0 Точки

Решаване на стари домашни

Здравейте, аз съм се записал за курса Programing basics - февруари. Въпросът ми е ако гледам лекции от предишни курсове и решавам задачи от предишни курсове и в сегашният Януарски курс  в момента са на това упражнение, което аз искам да реша и в judge системата ми изписва бутона "Compete", а не "Practice", дали като предам решенията си сега, като почна моят курс февруари месец, ще мога да си предам домашното и дали ще има някакви проблеми?

Тагове:
0
Programming Basics with C# 24/01/2019 17:32:51
VulioRaikov avatar VulioRaikov 5 Точки

лично аз мисля че няма да имаш проблеми !! но ако си в някоя от facebook групите на 

Programming Basics with C# попитай някой Админ за по конкретен отговор !!

0
Petya_koleva avatar Petya_koleva 104 Точки

Здравей! Според мен, може да си ги решите, но когато стартира вашият курс ще трябва да качите решенията на ново, за да се зачетат, тъй като сега е за друг курс, не за вашият и няма да получите точки.

0
snaikeee avatar snaikeee 53 Точки

Няма да имаш никакви проблеми аз винаги така правя решавам си ги предватително и си ги пазя,  и после само ги качвам наново

защото като стане време да се качва домашното , тези които си качил в judge изчезват .

0
snaikeee avatar snaikeee 53 Точки

Няма да имаш никакви проблеми аз винаги така правя решавам си ги предватително и си ги пазя,  и после само ги качвам наново

защото като стане време да се качва домашното , тези които си качил в judge изчезват .

0