Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kgeorgiev99 avatar kgeorgiev99 0 Точки

Относно записване на Fundamentals Module

Здравейте, минах programing basics курса (март-април) и сега ми предстои да се запиша във Fundamentals Module. Въпроса ми до колко време след взимане на изпита ми се пази оценката и мога ли да се запиша в следващия Fundamentals Module?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Здравей, оценката се пази до една години, тоест ти без проблем можеш да се запишеш от следващия сезон например, който започва пред Септември.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.