Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikolay_pd avatar nikolay_pd 2 Точки

Quiz_Labs

Здравейте,

миналата година карах DataSciense,

а тази продължавам с МL и DL.

Остава ли актуален lab.students.softuni.bg ( за  тестовете) и автоматично ли ще ни се даде достъп до настоящият курс.

Благодаря!

 

Тагове:
0
Machine Learning
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

доколкото разбрах май е на нов събдомайн на софтуни. И аз като теб карах по преден data science. Той първия quiz май е вторник тогава сигурно Данчо ще даде урл-а :Д Питах го в сряда на лекцията и останах с впечатление че е на ново място.

0
nikolay_pd avatar nikolay_pd 2 Точки

Благодаря,

иначе сега (Linear/Logistic regression) има връзка към Quiz-a,

но не работи при мен.

Ще изчакам да видя дли ще тръгне.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.