Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

newcopernicus avatar newcopernicus 0 Точки

Exercise: Text Processing:Valid Usernames

Здравейте!Не разбирам къде ми е грешката тука изобщо.Моля за малко помощ!Мерси!

https://pastebin.com/PmgkzqXP

  1. Valid Usernames

Write a program that reads user names on a single line (joined by ", ") and prints all valid usernames. 

A valid username is:

  • Has length between 3 and 16 characters
  • Contains only letters, numbers, hyphens and underscores
  • Has no redundant symbols before, after or in between.

Examples

Input

Output

sh, too_long_username, !lleg@l ch@rs, jeffbutt

jeffbutt

Jeff, john45, ab, cd, peter-ivanov, @smith

Jeff

John45

peter-ivanov

 

 

Тагове:
0
Fundamentals Module
svephoto avatar svephoto 1191 Точки

Здравей,

 

Доста се позанимавах с твоя код и засега все още не съм успял да установя точно къде може да се чупи. Давам ти да видиш един друг подход - с булев метод за валидиране на потребителските имена: https://pastebin.com/UtXezs54. Не знам дали това ще ти бъде полезно, понеже (колкото и да ми се иска) не ти давам конкретен отговор за твоя код, но все пак се надявам да имаш някаква полза. Ще видиш как работи, разгледай решението. Минава със 100/100 в Judge.

Успех нататък!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.