Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

g_todorov avatar g_todorov 106 Точки

Conditional Statements - Exercise 08.Scholarship - Not included in the final score!

Здравейте,

снощи си реших задачата 08.Scholarship навреме, като Judge ми показа на 2 пъти по 100%, но ми изписва отстрани на задачата "not included in the final score". Моля някой да обясни каква е причината затова? Навреме съм си пуснал решението. Публикувам Ви и screenshot!

Благодаря предварително за отговорите и отделеното време!

https://www36.zippyshare.com/v/hg8rnZcH/file.html

 

Тагове:
DeveloperEnthusiast avatar DeveloperEnthusiast 303 Точки

Здравей,

08. Scholarship (not included in final score)

Самата задача не е включена в резултата. Обикновено тези със звездичките от всяка тема и всеки модул не се включват, както на пример тази от следващото упражнение.

10. Ski Trip (not included in final score)

Това разбира се не означава, че не трябва да се решават... laugh

1
g_todorov avatar g_todorov 106 Точки

Благодаря, за информацията колега! Едно време не беше така, защото аз съм от по-стара инстанция на курса, но чак сега ще се явявам! :)

Още веднъж благодаря за отделеното време и навременната информация!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.