Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

massenova avatar massenova 0 Точки

задача Summer Outfit , Java

 

Здравейте,

опитвам се да реша задачата със switch, но при case Morning нещо не сработва и не принтира.

Останалите case-ве надолу работят и дават верен принт. Немога да разбера, кое не е наред в първото case Morning.

IntellJ ми подчертава със зелена вълнообразна линийка думата "Morning" и пише:Typo:In word ''Morning' ,което нямам идея какво значи.

Ето ми кода:

https://pastebin.com/85iptCmf

 

Благодаря!

 

 

 

 

 

Тагове:
0
Programming Basics
petrovmitko avatar petrovmitko 145 Точки

M-то ти е написано на Български.

Сплитнах го и проверих аски кодовете и М е 1052, а трябва да е 77

Ако пак не става провери и другите или пренапиши целия кейс

0
massenova avatar massenova 0 Точки

хм, за това не се бях сетила, зашото кпирах директно от заданеното в документа. Но сега го написах просто наново и стана! явно това е била грешката!

Благодаря ти!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.