Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tzigoriyn avatar Tzigoriyn 44 Точки

04. Party Time

Привет, ако някой има възможност да погледне кода -

https://pastebin.com/cLJAHkjn

60/100. Направих какви ли не проверки, включително със списък посетители, но без такива, когато изчистя грешката с проверка става 40/100.

Нещо не резбирам явно в условието.

Благодаря предварително.

Тагове:
0
JavaScript Fundamentals
Tzigoriyn avatar Tzigoriyn 44 Точки

Привет и благодаря, аз обаче не изтривам, а съм създал обекти в които имам булеан който променям в случай, че присъства дадения посетител и в тази проверка би трябвало да влиза всеки път когато е дошъл някой със същата покана. После проверявам флага, т.е. value на кеу, и ако той не е дошъл, тогава броя и разпечатвам. Не зная защо се получава така. Изтривам, т.е.взимам с .shift() само двата списъка до парти. Посетителите са в масив, от който не трия нищо.

0
Tzigoriyn avatar Tzigoriyn 44 Точки

Промених концепцията изцяло. Махнах Обекта и го утрепах 100/100 със splice()

Благодаря отново, просто исках да видя дали става с обек, но много ненужно ще усложня кода.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.