Loading...
Yandim82 avatar Yandim82 1 Точки

QA модул.

Здравейте. 
След успешно преминаване на Programing Basic, подходящо ли е да се започне QA модулът който стартира на 11.01.20 или дасе продължи към JS fundamentials за натрупване на повече опит и знания? Като цяло пише ,че QA модулът е подходящ за напълно начинаещи , но ми трябва съвет. 

Тагове:
1
JavaScript Fundamentals
Elena123456 avatar Elena123456 235 Точки

Здравейте,

тъй като преди година минах две теоритични обучения по QA ще си позволя да Ви дам няколко съвета.

Силно Ви съветвам да си спазвате утвърдената програма от СофтУни, защото отностно професията QA буквално можете да се изгубите в това, което трябва да се учи, от къде и прочие, тъй като професията е сравнително нова- https://softuni.bg/professions/qa

В курсът, който визирате се препоръчват знания по ООП, а те се усвояват чак в Advanced модула. Препоръчвам след Basic да си изкарате Fundamental, Advanced, DB, и чак тогава да се запознаете с ръчното и автоматично тестване. И не изключвайте варианта впоследствие да се влюбите в програмирането и да заключите, че  "сътворяването" Ви е по-интересно от тестването, както при мен се случи.

Честита Нова година!

 

1
01/01/2021 00:17:29
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.