Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IvayloHristov avatar IvayloHristov 33 Точки

Безплатен транспорт до Студентски град след Advanced C#

Здравейте колеги,

предложението ми е към всички, които посещават курса Advanced C# и имат проблем с прибирането към къщи в посока кв. Дианабад, Студентски град, кв. Витоша особено в късните часове, когато свършва курсът. Аз идвам на курса с автомобил, който в двете посоки е празен т.е. разполагам с четири свободни места, за желаещи, от които не искам нищо в замяна. Обичайният ми маршрут е: ул. Тинтява в посока кв. Дианабад, ул. Никола Габровски, парк Студентски (Мир и дружба), зала Христо Ботев, кв. Витоша. Не ми е проблем и да се отклоня малко от този маршрут, ако е от полза на някого - примерно да мина през Дървеница към Студентси град, ако няма никой желаещ от Дианабад.

Извинявам се на колегите, които поддържат форума, че предложението ми не е в раздел "Предложения и проблеми", но се опасявам, че там няма да бъде забелязано от тези, към които е адресирано.

Тагове:
26
Общи приказки 11/05/2015 18:31:25
IvayloHristov avatar IvayloHristov 33 Точки

Вече втори ден няма отговори.

Изглежда, че ще си ходим - "me, myself and I".

 

п.п.

Не си говоря сам. Просто не искам да остава във форума като въпрос без отговори. Все пак офертата си остава за тези, които се колебаят, а с тези които не искат да пишат във форума, можем да се разберем на лекциите. Обикновено съм по предните чинове. Хубав ден!

2
NikolayUzunov avatar NikolayUzunov 7 Точки

Поздравления за предложението . И аз 1 месец преди приемния изпит направих тема в този раздел да пътуваме от Пловдив и само 2-ма се отзоваха . Мисля си , че в нашия раздел за Advance C# ще имаш по-голям успех . Другите под раздели май май малко хора ги гледат .

1
IvayloHristov avatar IvayloHristov 33 Точки

Здравей Николай,

благодаря за коментара и предложението ти. Първоначално бях обявил предложението си в раздел Advance C#, но хората, които поддържат форума изглежда са го преместили тук. Вярно е, че това е предложение и правилното му място е в раздел "Предложения и проблеми", но се опасявах, че там няма да бъде забелязано от тези, към които е адресирано и за това го публикувах в раздел Advance C#. В този раздел "Общи приказки", където са го натирили, естествено, че няма кой да го прочете. Жалкото в случая е това, че въпросът с придвижването от/до университета вълнува много хора, за което съдя по многото показвания на обявата за едно денонощие. Университетът не е в близост до спирки на градски траспорт и прибирането в 22:30 по тези тъмни улички си е страшничко. Друг факт е, че за едно денонощие предложението ми натрупа над 20 гласа, което не ми е било целта, но което ми говори, че колегите всъщност не гласуват за мен, а за идеята подобни предложения да бъдат публикувани и към други квартали или градове, от колеги, на които случайно им се намира едно свободно местенце в колата. Хора като мен и теб, които ги вълнува този проблем, може да сме основатели на първата социална мрежа "free transportation", в която всеки да може да обявява и да се възползва от подобни обяви, но първо да се научим да програмираме, което ми напомня, че тябва до проверявам домашни. Чао и успехи!

0
NikolayUzunov avatar NikolayUzunov 7 Точки

Такива сайтове за транспорт има и сега . Въпроса е , че са основно за извънградско пътуване . Така и така сте присъствено на лекциите нали трябваше да се запознаете ? С времето като се поопознаете ще намериш някой .

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.