C# специализация след JS професионален модул

На кратко:
Entry Module(Завършен с 600 точки на C#)
Fundamentals Module(Mога ли да го завърша с Python или трябва да е на C#)
JS Web Developer(JS Advanced, JS Web, Front-End)
C# Web Developer(C# Advanced, ?[JS Front-End]?, C# DB, C# Web)
C# Web Full-Stack Developer

П.П. Изкарах Entry модула на C#, записах fundamentals на C#, но не съм се явявал на изпит. Трябва ли да записвам модула наново или мога просто да се явя на следващ изпит? Мога ли да имам достъп до съответната нова версия на вече изкараният курс или достъп до другите курсове от същото ниво, за да съм по-добре подготвен за прилежащият изпит или за това ще трябва отново да запиша същият курс, въпреки че съответното ниво вече е записвано? Най вече защото искам да си запазя досегашният максимален резултат, което предполагам няма да е възможно ако карам изпита самостоятелно? Нататък към момента предпочитам да продължа с Python, но не ми харесва, че всички модули са предимно фронтенд ориентирани, ако разбирам правилно? Т.е. не виждам много смисъл да продължа със C# или да се прехвърля на Python за професионалният модул, по разумно ми се струва да мина първо през JS, за да имам цял модул завършен с по-малко курсове, а и един от тях присъства във всички останали пътеки. След това обаче JS няма при специализациите... Отделно ако мина с Python през професионалният, това задължава ли ме специализацията да е пак с Python? Още ако мина с JS през професионалният за специализация със C# ще ми бъде ли признат поне JS Front-End от JS Web Developer(Front-End) и съответно ще трябва да мина само останалите 3 модула от C# Web Developer или ще трябва да повторя JS Front-End?