Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

coaster avatar coaster 412 Точки

Транспорт от даден квартал до СофтУни

Здравейте, колеги. Знам, че повтарям и потретям темата, но искам да направя нова и чиста такава. Провокира ме темата на един колега, където беше описано много подробно какво се случва по пътя за спирките на градския транспорт.

Идеята ми е следната: всеки, който разполага с кола (или каквато и да е форма на личен транспорт) и има възможност да приеме един, двама или повече колеги, да сподели от кой квартал идва, в кои дни пътува и с колко места разполага.

В последствие ще качвам мненията в този коментар, "в комплект" с линк към конкретния юзър, за да можем да се свързваме едни с други я по имейл, я по фейсбук и т.н.

КЪДЕ? КОЛКО? КОГА? КОЙ?
Студентски град 3

Понеделник
Сряда
Петък

coaster
Надежда през метростанция "Хан Кубрат" 4

Петък

ZvetanIG
Витоша (Студентски град) 2

Вторник
Четвъртък

XmUrF
Младост 4 3-4

Вторник
Четвъртък

VenkoS
Лозенец (или Манастирски ливади) 2 Понеделник
Сряда
bsdemon
Люлин 3

Вторник
Четвъртък

tanija
КЪМ Овча Купел / Божурище 4   pecata
Студентски град  

Понеделник
Сряда
Петък

Aciii

ОТ Бизнес парк Младост 4
през Бъкстон, Красно село
КЪМ Разсадника

3 Понеделник
Сряда
nikolay.dimov83

ОТ Дружба КЪМ Обеля / Надежда

3-4 Понеделник
Сряда
Statica

Красна поляна

3 Fast Track
HTML/CSS
Isoton

Дружба 2 / Дружба 1

4 CSharp Basics
Неделя
nikola.m.nikolov

Студентски град

3-4 CSharp Basics
Вторник 6PM
quester

 

 

Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Правя темата за да се вижда по-лесно.

2
qvor.vasilev avatar qvor.vasilev 23 Точки

Има ли някой който минава по Цариграско и по точно през площада на виацията или през спирката след мола - мисля че се казваше Света Анна и все още да има свободно място при него?

0
DinkoK avatar DinkoK 11 Точки

Искам да попитам паркинга на самата сграда може ли да се ползва от студентите? Говоря за вечерните групи!

1
dentia avatar dentia 362 Точки

Да, може. Зависи от охраната, понякога няма да ти искат пари. Обикновено събота и неделя не са склонни да пускат - извиняват се с това, че не можели да ти издадат фактура.

0
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Това с велосипедите е добра идея. Аз самият съм запален. Предполагам, в момента админситрацията на университета е доста ангажирана, но като се поосвободят, може да помислят за някой велопаркинг близо до охраната. Реално не струва почти нищо, представлява едни железа, за които се връзват колелета.

0
Aciii avatar Aciii 19 Точки

Здравейте! Аз ще пътувам от Студентски град - SoftUni  и обратно във понеделник , сряда и петък за късните лекции по JavaBasic, който се нуждае от превоз да пише.

0
Plami avatar Plami 373 Точки

А от къде минаваш за Студентски, тъй като съм от Младост и може да се включа донякъде:)

0
Aciii avatar Aciii 19 Точки

Телевизионната кула - Г.М. Димитров - хотел Вега

0
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

Някой, който да минава покрай Г.М. Димитров. Групата ми е вторни и четвъртък от 14 00?

0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Аз съм в същата група и мога да минавам оттам.

П.П.

Имаше хора, които ми пратиха покана във фейсбук(май бяха двама). Сега като се замисля, може да е бил някой оттук и да е търсел превоз. Извинявайте, ама не можах да направя никаква връзка с някой познат и изтрих поканите. Ако някой друг непознат иска да ме add-ва поради някаква причина, нека поне напише два реда кой е и каква му е идеята :).

0
DinkoK avatar DinkoK 11 Точки

Някой днес за лекцията от младост? Имам свободни места! Към 5 часа тръгвам че може да има задръстване!

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Ако има свободни места за лекциите вечер бих се включила :) По принцип съм от Младост 4 и всеки превоз до Младост би ми свършил работа впредвид, че ходя чак до Централна Гара :D

0
Veliko avatar Veliko 1 Точки

Случайно да има някой който да пътува от Слатина или Гео Милев ?

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Колегите от вечерните лекции, ако има някой към НДК, Лозенец без транспорт, да ми пишат. В профила ми тук, съм добавил facebook профила си. Имам 3 места.

0
nikolay.dimov83 avatar nikolay.dimov83 143 Точки

На отиване тръгвам от бизнес парка - 2 места (минавам през Бъкстон и Красно село).

Връщам се към Разсадника - 3 свободни места.

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Нали става въпрос за Бизнес Парка в Младост 4? Ако е така и си вечер, ще съм много happy ако мога да пътувам с теб към Университета.

0
nikolay.dimov83 avatar nikolay.dimov83 143 Точки

OK. Ще ти пиша на мейла да се разберем.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.