Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

coaster avatar coaster 412 Точки

Транспорт от даден квартал до СофтУни

Здравейте, колеги. Знам, че повтарям и потретям темата, но искам да направя нова и чиста такава. Провокира ме темата на един колега, където беше описано много подробно какво се случва по пътя за спирките на градския транспорт.

Идеята ми е следната: всеки, който разполага с кола (или каквато и да е форма на личен транспорт) и има възможност да приеме един, двама или повече колеги, да сподели от кой квартал идва, в кои дни пътува и с колко места разполага.

В последствие ще качвам мненията в този коментар, "в комплект" с линк към конкретния юзър, за да можем да се свързваме едни с други я по имейл, я по фейсбук и т.н.

КЪДЕ? КОЛКО? КОГА? КОЙ?
Студентски град 3

Понеделник
Сряда
Петък

coaster
Надежда през метростанция "Хан Кубрат" 4

Петък

ZvetanIG
Витоша (Студентски град) 2

Вторник
Четвъртък

XmUrF
Младост 4 3-4

Вторник
Четвъртък

VenkoS
Лозенец (или Манастирски ливади) 2 Понеделник
Сряда
bsdemon
Люлин 3

Вторник
Четвъртък

tanija
КЪМ Овча Купел / Божурище 4   pecata
Студентски град  

Понеделник
Сряда
Петък

Aciii

ОТ Бизнес парк Младост 4
през Бъкстон, Красно село
КЪМ Разсадника

3 Понеделник
Сряда
nikolay.dimov83

ОТ Дружба КЪМ Обеля / Надежда

3-4 Понеделник
Сряда
Statica

Красна поляна

3 Fast Track
HTML/CSS
Isoton

Дружба 2 / Дружба 1

4 CSharp Basics
Неделя
nikola.m.nikolov

Студентски град

3-4 CSharp Basics
Вторник 6PM
quester

 

 

bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Останаха ми 2 места.

0
Statica avatar Statica 0 Точки
Здравейте! На отиване тръгвам от Дружба /срещу "Тих труд"/, минавам през ПЖИ-то, Слатина, възела на Подуяне. След лекцията съм към Обеля - може по бул. Сливница може и през Надежда - по желание на спътниците. Комфортно пътуване - 3 свободни, при стеснени условия мога да взема и четирима :). Посещавам вечерните лекции в понеделник и сряда.
0
bonethugs avatar bonethugs 3 Точки

Да попитам, как стои въпроса с колелата? Намерихте ли къде да се оставят?

0
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

Велопаркинг все още няма, но виждам често някои колеги упорито си идват с колела на лекциите. Евентуално просто трябва да говориш с охраната долу на паркинга и да се уговорите нещо по между си (къде да си заключиш колелото, дали ще може да го наглежда и т.н.).

0
Freshman avatar Freshman 0 Точки

Здравейте колеги,някои с кола от студентски към университета за неделните лекции от 10ч?

0
koleto_pz avatar koleto_pz 28 Точки

И аз имам същото питане. :)

0
Isoton avatar Isoton 7 Точки

Здравейте,

Ако има записали се на Fast Track курс по Html/CSS аз пътувам от квартал Красна Поляна

има три свободни места!

 

 

 

 

 

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

При мен има свободни 4 места за неделния курс на CSharp Basics Май 2104. Пътувам от Дружба 2, но мога да взимам и хора от Дружба 1. Понеже са в неделя и няма да има голямо задръстване мисля да минавам по бул. Цариградско шосе -> бул. Ситняково -> Герена

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Колеги, моля за малко помощ!

С какъв градски транспорт се стига от жп гара Подуяне до Софтуни и как се казва спирката, на която трябва да се слезе?

Благодаря предварително!

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Ами така като гледам след като слезнеш от гарата трябва да се качиш на трамвай 22 от ето тази спирка(в менюто в ляво активирай на BGmaps "Спирки")  http://www.bgmaps.com/map/tplpoi/skgt/0470    Трябва да хванеш трамвая в посока да пресече кръстовището до спирката, където чакаш. Слизаш на тази спирка http://www.bgmaps.com/map/tplpoi/skgt/1292. Минаваш през подлеза и се казваш на автобус 90 от ето тази спирка http://www.bgmaps.com/map/tplpoi/skgt/1291 в посока стадион Герена. Слизаш ето тук http://www.bgmaps.com/map/tplpoi/skgt/2154 Сградата на Софтуни е ето тази http://www.bgmaps.com/link/111F0F618EBF88B15AFC2F89A85C9642

0
uzunov avatar uzunov 0 Точки

20-30мин пеша от гарата

0
koleto_pz avatar koleto_pz 28 Точки

Да спомена, че автобус 90 се движи през голям интервал и трябва да се има предвид ! :)

0
KaloyanB avatar KaloyanB 9 Точки

Аз съм от Дружба 1 и ходя вторник и неделя(от 18:00).От време на време ходя с кола, друг път с колело.Ако има някой ,който иска да ходим заедно да казва!

0
tsv.georgieva avatar tsv.georgieva 35 Точки

Здравейте, търся транспорт от и до Студентски град / метро за лекциите от ниво 2.

За контакт - Facebook или tsv.georgieva@abv.bg

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.