Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

coaster avatar coaster 412 Точки

Транспорт от даден квартал до СофтУни

Здравейте, колеги. Знам, че повтарям и потретям темата, но искам да направя нова и чиста такава. Провокира ме темата на един колега, където беше описано много подробно какво се случва по пътя за спирките на градския транспорт.

Идеята ми е следната: всеки, който разполага с кола (или каквато и да е форма на личен транспорт) и има възможност да приеме един, двама или повече колеги, да сподели от кой квартал идва, в кои дни пътува и с колко места разполага.

В последствие ще качвам мненията в този коментар, "в комплект" с линк към конкретния юзър, за да можем да се свързваме едни с други я по имейл, я по фейсбук и т.н.

КЪДЕ? КОЛКО? КОГА? КОЙ?
Студентски град 3

Понеделник
Сряда
Петък

coaster
Надежда през метростанция "Хан Кубрат" 4

Петък

ZvetanIG
Витоша (Студентски град) 2

Вторник
Четвъртък

XmUrF
Младост 4 3-4

Вторник
Четвъртък

VenkoS
Лозенец (или Манастирски ливади) 2 Понеделник
Сряда
bsdemon
Люлин 3

Вторник
Четвъртък

tanija
КЪМ Овча Купел / Божурище 4   pecata
Студентски град  

Понеделник
Сряда
Петък

Aciii

ОТ Бизнес парк Младост 4
през Бъкстон, Красно село
КЪМ Разсадника

3 Понеделник
Сряда
nikolay.dimov83

ОТ Дружба КЪМ Обеля / Надежда

3-4 Понеделник
Сряда
Statica

Красна поляна

3 Fast Track
HTML/CSS
Isoton

Дружба 2 / Дружба 1

4 CSharp Basics
Неделя
nikola.m.nikolov

Студентски град

3-4 CSharp Basics
Вторник 6PM
quester

 

 

gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

Аз съм от Гео Милев и ако има някой с кола, който да минава през Орлов/Плиска/Шипченски проход/Гео Милев ммога ли да го помоля да ме мята до една от посочените дестинации, че прибиранията ми с тролей 4 са епични от към чакане на спирката :/ 

Първо ниво съм, ходя във вторник от 18:00  и в неделя от 16:00.

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Ами аз минавам понякога по Цариградско, но само кога не съм на работа. Когато идвам от работа за курса или пък обратното отивам на работа след курса минавам по Ботевградско или Владимир Вазов.

0
25/09/2014 10:34:23
veselinsavov avatar veselinsavov 219 Точки

Здравейте, от ниво 1 съм и пътувам с кола от Студентски град, имам 3-4 свободни места. Това е г/д пътя по който минавам, ако някой живее по пътя по който минавам мога да го кача :), контакти: facebook

0
12/12/2014 14:08:02
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Колега, по Черковна как е задръстването във вторник за курса от 18? Аз принципно минавам по Ситняково в този час.

0
veselinsavov avatar veselinsavov 219 Точки

Понякога  се получава задръставне на светофара където черковна се пресича с оборище, ако си минавал от там знаеш от какво се получава. Ако няма задръставне ще пристигнеш малко по- бързо от ситняково. Последните пъти беше г/д ок, лично аз ползвам google maps и според това къде има по- малко трафик от там минавам.

0
25/09/2014 10:55:18
ICETOO avatar ICETOO 24 Точки

Препоръчвам да се направи някакво разделение на таблицата и да се обнови. Хората вече са второ ниво и не са от полза на тези от първо. Трябва да има разделение по "випуски" или всяко ниво да си прави отделна тема. Информацията не е актуална и има дни, в който няма лекции и курсове, които са приключили. veselinsavov е написал преди няколко дена и едва ли са го видели хора, който пътуват от студентски. Надявам се някой от модераторите да си каже мнението/ направи нещо по въпроса.

0
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Е какво да се направи толкова? Хората, които вече пътуват в друг ден с кола или не пътъват, да информират тук и създателят на темата ще промени таблицата. Отделно хора от настоящото ниво 1 и ниво 0 могат да се включат, да пишат кога пътуват и информацията да бъде добавена.

0
Totti10 avatar Totti10 1 Точки

Ниво 0 съм и пътувам всяка събота от Нови Искър през Орландовци(Ул.Първа българска армия) за курса който е от 14:00.

0883368440

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Аз пътувам от жк. Стрелбище за C# Basics от 18:00 в събота. Имам места в колата, ако има съседи да драснат, ще се радвам на компанията.

0
06/10/2014 14:07:06
beshko avatar beshko 19 Точки

Аз по принцип пътувам от ж.к. Бъктон за момента в четвъртък за лекцията по Linux administration (fast track) от 19:00 до 22:00 и Неделя от 12:00 до 16:00 за C# Basics Level 0. Четвъртъците обаче гледам да тръгвам към 14:00, 15:00 посока Гео Милев, където отсядам за малко при роднини, за да избегна огромните задръствания. Случва се да се таралянкам и с тролей номер 2, защото няма нищо сигурно :) Принципно съм с кола и съм сам когато не правим разни системи с познати и техните коли :)

0
28/10/2014 13:33:29
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Само една малка поправка ще си позволя, Трамвайна линия №2 в София не съществува от 4 години. Може би имаш предвид Тролей №2? (ж.к. Бъкстон <-> ж.к. Хаджи Димитър)

1
beshko avatar beshko 19 Точки

Да, редактирах го :) Извинявам се :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.