Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

coaster avatar coaster 412 Точки

Транспорт от даден квартал до СофтУни

Здравейте, колеги. Знам, че повтарям и потретям темата, но искам да направя нова и чиста такава. Провокира ме темата на един колега, където беше описано много подробно какво се случва по пътя за спирките на градския транспорт.

Идеята ми е следната: всеки, който разполага с кола (или каквато и да е форма на личен транспорт) и има възможност да приеме един, двама или повече колеги, да сподели от кой квартал идва, в кои дни пътува и с колко места разполага.

В последствие ще качвам мненията в този коментар, "в комплект" с линк към конкретния юзър, за да можем да се свързваме едни с други я по имейл, я по фейсбук и т.н.

КЪДЕ? КОЛКО? КОГА? КОЙ?
Студентски град 3

Понеделник
Сряда
Петък

coaster
Надежда през метростанция "Хан Кубрат" 4

Петък

ZvetanIG
Витоша (Студентски град) 2

Вторник
Четвъртък

XmUrF
Младост 4 3-4

Вторник
Четвъртък

VenkoS
Лозенец (или Манастирски ливади) 2 Понеделник
Сряда
bsdemon
Люлин 3

Вторник
Четвъртък

tanija
КЪМ Овча Купел / Божурище 4   pecata
Студентски град  

Понеделник
Сряда
Петък

Aciii

ОТ Бизнес парк Младост 4
през Бъкстон, Красно село
КЪМ Разсадника

3 Понеделник
Сряда
nikolay.dimov83

ОТ Дружба КЪМ Обеля / Надежда

3-4 Понеделник
Сряда
Statica

Красна поляна

3 Fast Track
HTML/CSS
Isoton

Дружба 2 / Дружба 1

4 CSharp Basics
Неделя
nikola.m.nikolov

Студентски град

3-4 CSharp Basics
Вторник 6PM
quester

 

 

aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Аз предлагам, ако има повече от десетина души от даден квартал, да се споразумеете с някаква маршрутка (като например от онези, дето чакалят на гарат) да ви кара за и от СофтУни.

0
lostm1nd avatar lostm1nd 121 Точки

Аз пък предлагам да си правим велосипедни групи. Въпросът е, къде обаче да дянем всички колела по време на лекция?

3
kasskata avatar kasskata 492 Точки
по време на лекция видях че един колега си беше оставил specialize-а на охраната отпред.надявам се да се разберем с него за някакво специфично място например в сградата Ще говоря с охраната другия път когато тръгвам натам.
0
Mkey5 avatar Mkey5 16 Точки

Идеята с колелата е супер , но си е сезонно. Дано до другото лято да го измислим и наистина предполагам ,че ще съберем още желаещи! :)) 

0
ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

Щом лекциите са вечерни, аз със сигурност ще пътувам с кола.

От Надежда съм и минавам покрай метростанция "Хан Кубрат".   Имам 4 свободни места.

0
Reath avatar Reath 188 Точки

Мога ли да се включа към твоята група на пътуващи към Надежда?

0
ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

Няма никакъв проблем все още има места.

0
MilushK avatar MilushK 44 Точки

Здрасти!

Аз ще съм на квартира в Свобода и доколкото виждам, от метростанция "Хан Кубрат" някъде ще мога да си хвана автобус, който ще ме устройва. Ако има свободни места, бих желал и аз да се включа в пътуването.

Поздрави! :)

0
kasskata avatar kasskata 492 Точки

браво колежке добре сте се сетила.

ще дам линка на темата в моята тема за Залата.

0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Да, ако не се случат някакви непредвидени неща, аз смятам да пътувам с кола, като поне за 1-ви курс ще тръгвам от кв. Витоша (Студ. град). 3-ма човека не са проблем, ако са по-фини и за 4-ти ще има място :).

1
kisyova avatar kisyova 13 Точки

Имаш ли още едно място от студентски? По принцип аз съм от 14:00 часа във вторник и четвъртък. Благодаря :)

0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Да, няма проблем. С теб ще станем общо трима :).

0
VenkoS avatar VenkoS 7 Точки

Аз пътувам от Младост 4 и имам 3-4 места :)

1
Plami avatar Plami 373 Точки

Еее супер :) Може ли да си запазя едно място - и аз живея в Младост 4 :)

0
VenkoS avatar VenkoS 7 Точки

Разбира се че може :) 

 

1
Emil_Aleksandrov avatar Emil_Aleksandrov 33 Точки

Може ли и аз да се включа в групата за младост ?

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Аз от Лозенец или от Манастирски ливади, не съм си направил програмата. Но на връщане съм до Лозенец. 4 места има при мене.

0
tanija avatar tanija 60 Точки

Аз пътувам с кола от Люлин -  3 свободни места.

1
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

От къде минаваш към Люлин, защото аз съм в Света Троица ? Ако ни съвпадат лекциите и маршрутите ще се радвам да си запазя едно местенце при теб :)

0
tanija avatar tanija 60 Точки

Тръгвам от Орион( магазин Зона и минавам по цялата Сливница) .Мога да те взимам/оставям на Глобуса примерно. Ще ходя на дневните лекции от 14h . За подробности: skype- tangugi .

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Предложението важи ли все още? :)

0
pecata avatar pecata 17 Точки

Аз също съм с кола. В общия случай не мога да кажа от къде идвам, но за прибирането съм 50 на 50 или към Овча Купел или Божурище. Имам 4 свободни места в общия случай (осен ако не съм със служебната кола - тогава е само 1). При всички положения на връщане мога да минавам през метростанция.

1
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Предлагам темата да се pin-не като другите важни най-горе във форума.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.