Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

Problem 1 Four Factors

Имам следната дилема, на третия пример първата стойност при мен е различна от дадената. Въпреки това получавам 100 точки. Пратих моето решение на други двама и при тях същата стойност съвпада с примера. 

Може ли някой да даде обяснение защо е така и случвало ли се е на някой?

0
Programming Basics
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Нулевите тестове (примери) не влизат в оценяването. Затова дори и някой от тях да не минава може да получиш 100 точки. Ако споделиш кода си по задачата - може да разгадаем защо се получава точно в случая :)

0
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

Тъкмо реших да покажа разликата и се оказва че всичко е ОК. Явно програмата се  е бъгнала в някакъв момент въпреки че го пробвах много пъти. В момента резултата е същия като в примера. :)

0
dZf1aeA-KlimentHristov avatar dZf1aeA-KlimentHristov 56 Точки

Аз също я реших тази първа задача, но ми се струва че е една от най-лесните първи.

Ето го и моя код на решението: http://pastebin.com/0nhPwnAd

0
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

Да от най-лесните е. Но имайте едно на ум че се получават бъгове в 2015 версия. И лектора спомена че се случват странни неща от време на време.

0
dZf1aeA-KlimentHristov avatar dZf1aeA-KlimentHristov 56 Точки

Какво значи появяват се бъгове, като е верен кода в judge систематане го приема или при нас дава друг резултат?

0
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

В judge си го приема само при мен се виждаше друг резултат. Но след като съм рестартирал visual се е оправило явно, защото вече е ок.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.