Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

poppy.mag.9 avatar poppy.mag.9 69 Точки
Best Answer

ей го и моето

 

22
14/11/2015 20:33:58
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Идеален монтаж, въпреки че лицето е монтирано към косата и фигурата. Единствено сивото на врата ми стои нелогично, има нужда от малко цвят. Иначе изравняването на цвета, сглобяването на ухото, всичко е супер. И не ми стана ясно тази огледалната част отдолу за какво е...

 

Поздрави!

0
poppy.mag.9 avatar poppy.mag.9 69 Точки

Благодаря за хубавия коментар, за врата не го бях забелязала, честно казано, ама ше се ошлайфам:)

1
nina75 avatar nina75 143 Точки

... и новият вокал на Prodigy. Firestarter

 

19
12/11/2015 20:28:41
maistora_1 avatar maistora_1 23 Точки

Аааааааааа, малко ми заприлича на Наков (сори ако го обидя). Ако не е той, с малко обработка ще стане :)

4
nina75 avatar nina75 143 Точки

Приликата с действителни лица и събития... не е случайна :)

6
ttortor avatar ttortor 55 Точки

Новият стил на Вин Дизел laugh

Имам и един въпрос - как със shortcut да променям големината на четката?


22
Niava avatar Niava 27 Точки

По принцип с бутоните "[" и "]" , само че от известно време ПОНЯКОГА не ми работят. Някой знае ли защо така?

4
ttortor avatar ttortor 55 Точки

Благодаря! При мен работи.

Търся още малко помощ - как мога да увелича размера на сянката?

0
14/11/2015 21:01:36
GerganaDimitrova avatar GerganaDimitrova 72 Точки

Аз мисля, че така му отива повече! :) Добро е!

 

1
Niava avatar Niava 27 Точки

Не съм и сложила перука, но използвах refine mask за да оцветя косата и стърчушките :)

3
DanielaManolova avatar DanielaManolova 25 Точки

Нещо не ми се получи достатъчно остротата и детайлността на косата, но все пак.. :)


01.jpg 02.jpg

7
Adirra avatar Adirra 71 Точки

Теория за голямото напудряне : )))


18
16/11/2015 18:14:38
danipetrova avatar danipetrova 120 Точки

Ако кралицата беше фенка на Sex Pistols...

18
AngelSky avatar AngelSky 176 Точки

Аз малко обединих 2-те задачи... laugh

Преди: 

http://prikachi.com/images/677/8467677k.jpg

И след: 

8
lazarov0088 avatar lazarov0088 29 Точки

за любителите на шоколада...

 

3
17/11/2015 11:35:45
jani_andonova avatar jani_andonova 7 Точки

Аз не успях да направя нова коса, ще съм благодарна да се разясни на следващата лекция.

0
17/11/2015 10:50:01
NikPetkov avatar NikPetkov 10 Точки

 

 

                                          Before                                                                                        After

1
20/11/2015 20:59:11
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.