Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borislav88 avatar borislav88 11 Точки

0
18/11/2015 16:57:20
velinadimitrova avatar velinadimitrova 3 Точки

Ето това съм аз с нова прическа :D Изпълнението не е съвършено, но винаги съм мечтала за такава коса

Velina-with-hair-homework-retouched.jpg

 

2
18/11/2015 17:46:57
svetivdim avatar svetivdim 0 Точки

преди

first.jpg

след

 

final.jpg

0
Petar_Belberov avatar Petar_Belberov 41 Точки

АХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХА

1
SilvinaProdanova avatar SilvinaProdanova 93 Точки

Ето го и моя опит. Трагичен :D Но ми е за първи път да режа косица :D 

 

Преди 

След 

4
LidiyaKaltchev avatar LidiyaKaltchev 17 Точки

Еднояйчни близнаци :)

Не съм особено доволна от резултата, защото липсваха време и умения, но опитът си е опит

 

 

5
RadkaGicheva avatar RadkaGicheva 37 Точки

Преди:

И след:

3
SilvenaKoleva avatar SilvenaKoleva 26 Точки

преди

след

5
MartinNG avatar MartinNG 25 Точки

3
BPP1991 avatar BPP1991 21 Точки

Аз имам проблем при запазването на файла, което ми играе лоша постановка. 

Проблема идва когато запаметя вече готовия файл във psd и когато отворя за да видя работата си, стрелките които поставяме с Alt между леарите и ни казват че дадена настройка отговаря към конкретния леар са изчезнали. И така излиза че ми се губят ефекти. Аз мога да си го оправя ръчно както е било, защото знам какво съм правила, но ако го види някой друг вероятно е да ми се смее че нищо не съм свършила. Някой има ли идея коя настройка съм пипала по грешка, или как мога да си реша проблема?

0
forttuna avatar forttuna 38 Точки



ужасен резултат, но чак сега разбирам защо я наричат мъжът в българската политика... wink

2
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

BPP1991    Коя е версията на Photoshop? Може ли линк към файл с такъв проблем и скрийншот как трябва да бъдат слоевете.

Доколкото знам, няма такава настройка. Може нещо да се е омазало и да трябва ресет с ctrl+alt+shift или преинсталиране.

@forttuna  Добра работа, но по-добре качвайте предложенията си с бутона "Отговори", вместо с "Коментирай".

0
04/12/2015 18:12:36
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.