Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Miroslav_Dimov avatar Miroslav_Dimov 40 Точки

Преди обработка:

След обработката:

Поиграх си още и успях да докарам нова прическа до колкото можах:

10
18/11/2015 16:26:40
NataliyaNaydenova avatar NataliyaNaydenova 26 Точки

Преди:

След:

Доста трудно се справих с косата. Refine Mask едновременно помага и пречи :). Та къде с refine mask, къде със селектиране и изтриване, успях да стигна до този резултат :)

5
17/11/2015 13:46:59
adrianvg avatar adrianvg 17 Точки

Аз като Cervena Fox, но не така красив! :D

0
Radina21 avatar Radina21 72 Точки

16
17/11/2015 21:02:52
LidiyaKaltchev avatar LidiyaKaltchev 17 Точки

laugh неузнаваема!

1
Radina21 avatar Radina21 72 Точки

Поувлякох се с разкрасяването laugh

1
mihaila84 avatar mihaila84 44 Точки

Новата визия има прилика с Маргарита Михнева ;)

1
CvetelinaBorislavova avatar CvetelinaBorislavova 54 Точки

Ето моя опит- затрудни ме доста .

6
17/11/2015 22:45:41
sn00ps avatar sn00ps 45 Точки

 

Ето го и моето произведение :) . За съжаление не успях да се справя с косата. Стигам до момента в който слагам готовата маска върху снимката и до там. Седи много изкуствено и не успях да се справя с изравняването на цветове,сенки и т.н, така че да изглежда естествено. Ще съм благодарна и аз, ако на лекцията утре се разясни малко повече за това как се случват нещата. Интересува ме също как точно се наместват и различни неща, както е в моя случай - колието. Хем да седи и леко под косата, хем да не изглежда като буквално пльоснато,все едно не му е мястото там. 

4
vesiko avatar vesiko 32 Точки

Един опит и от мен:

http://prikachi.com/images.php?images/171/8470171Y.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/172/8470172C.jpg

1
18/11/2015 17:00:17
dodoff avatar dodoff 55 Точки

Доста ме затрудни тази коса... Не е много добре, но това беше най-доброто, което успях да постигна :D

 

2
18/11/2015 16:39:32
darinailcheva avatar darinailcheva 19 Точки

Голяма играчка беше тази седмица. Колкото и интересно да бе, доста ме изтормози.

Ето например:

Преди: И след 

Или това:  И след напразните опити 

2
preslavpeychev avatar preslavpeychev 2 Точки

........ коментар не грешно място, за триене* 

0
19/11/2015 23:20:42
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.