Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mihaila84 avatar mihaila84 44 Точки

ползване на настолен компютър в залата

Здравейте, системата не ми позволява да дам отметка и да ползвам настолен компютър в залата.

Искам да се запиша за дата на изпита: 12/12/2015 (събота), но уви не мога да чекна отметката.

Моля за Вашето съдействие.

Благодаря Ви

 

Тагове:
0
Photoshop
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Възможно е и да не е бъг, а да няма останали свободни компютри.

2
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте! Не можете да изберете място с компютър, защото те вече са свършили. За съжаление са ограничена бройка от около 20 компютъра. 

1
mihaila84 avatar mihaila84 44 Точки

Здравейте, благодаря Ви за бързия отговор.

От информативния мейл със subject "Изпит по Photoshop на 9 и 12 декември" разбирам:

"Носете си лаптоп. Ако нямате, може да ползвате машините ни в учебната зала (в такъв случай отбележете „Желая настолен компютър“, когато потвърждавате присъствието си на изпита);"

Направих регистрация за изпит, но за съжаление настолните компютри (с инсталиран Photoshop) и ограничена бройка от около 20 бр. са свършили.

Искам да държа изпита, но на лаптопа, който ще нося нямам инсталираната програма Photoshop, а и машината не е и от най-новите ...

И питам, как ще се проведе изпита за мен?

 

 

1
Desislav.dmt avatar Desislav.dmt 41 Точки

Аз също съм си пуснал отпуска за да мога да държа изпита,платил съм си от октомври месец .Искам да се запиша и да ползвам ваш компютър. Нямам лаптоп, който да донеса. Сега като няма как да се явя без мой лаптоп да се отписвам ли ?
Ще ми се върнат ли парите ???
Аз също искам да държа изпита . 

0
06/12/2015 14:27:29
nikidimitrow avatar nikidimitrow 124 Точки

Колкото и скандално да ви звучи: Защо не донесете собствения ви компютър от вкъщи за изпита?

Има достатъчно контакти за да го захраните, на собствената машина всичко ви е познато - време за изпълнение на дадена команада, шорткъти, музиката която слушате е на него.

Единственият недостатък е транспортирането на щайгата до СофтУни. Но след като има желание да се явите на изпита, правили сте домашните, заплатили сте да се явите на изпита - недей да се отказвате.

Иначе, парите ще бъдат възстановени, не е първия случай, когато някой се отказва.

1
06/12/2015 15:19:03
Desislav.dmt avatar Desislav.dmt 41 Точки

Да, и да си донесеш компа от вкъщи е НЯКАКЪВ вариянт . 
Но освен самата кутия трябва да помъкнеш и периферията на тоя комп (монитор, клавиатура, мишка )
Но да тръгнеш с 1 или 2 кашона от Русе или от която и да е точка на България и да пътуваш с автобуса (първо там не се знае дали ще оцелее техниката ) ,да обикаляш из София с 2та кашона по таксита или автобуси и след изпита пак всичко това наново ..
Това ми прилича малко на SURVIVOR и да си рискуваш и техниката ......
Но все пак всеки решава за себе си .

0
06/12/2015 17:20:15
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте! Добавихме още 14 места с компютър на 12 декември в зала Open Source. Запишете се там САМО АКО НЯМАТЕ лаптоп с Photoshop, който да донесете.

1
mihaila84 avatar mihaila84 44 Точки

Здравейте, 

Благодаря Ви още веднъж за съдействието и отзивчивостта. 

Потвърждавам, че нямам лаптоп с Photoshop, който да донеса. Записах се за изпит още в неделя (с генерирано място 5A), както писах и в момента системата не ми позволява да се запиша отново.

Как да се запиша, за да ползвам компютър на 12.12. в зала Open Source?

 

0
mihaila84 avatar mihaila84 44 Точки

"кликнете тук" (не е активно ...) "и изберете отметката „Желая настолен компютър на зала Open Source за 12 декември, събота, от 18:00 до 22:00 ч" 

 

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, не е активно, защото вече сте се записала. Махнах ви от групата, опитайте да достъпите линка отново и да се запишете. Успех!

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.