Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
Plami avatar Plami 373 Точки

Нивото започва на 07.05 и първата седмица ще имаме и в Петък - 09.05. Би трябвало да имаш инфо в писмото, което ти е пратено при записването :)

1
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

Благодаря за информацията :)

1
jkanchelov avatar jkanchelov 8 Точки
Аз не разбрах как стои въпроса с така наречените професии . Някой може ли да изясни малко повече относно това как се избира дали ще учиш примерно според програмата за front-end developer или примерно c# developer ?  
Мерси предварително :)

0

Това за професиите се случва след 3-4-ти курс засега всички учим всички, а това е малко по-нататък. Има време ще се уточни и то, няма страшно :)

0
DimitarYotov avatar DimitarYotov 75 Точки

Аз искам да питам за курсовете. 

Успоредно ли ще вървят и накрая за 4-5 дена изпити - което за тези от други градове ще е по-удобно според мен или или курс изпит и всеки месец на изпит. 

Ако са отделно - с кой ще се започне .... че да я подхващаме от някъде.

... и на трето място HTML/CSS/JavaScript ще са слети ли с TeamWorking - аз такова чувство имам някак

абе кое да хващаме за ушите първо, с една дума

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Здравей.

Ето в този пост Петя е обяснила следното:

Курсовете ще вървят по отделно, не заедно "Последователността ще е както са написани в мейла: Java Basics, HTML and CSS, JavaScript Basics, PHP Basics." и изпитите ще са през семестъра - след края на всеки курс, а не в края на семестъра. Така че - смело започвай от Java Basics. Може да си помогнеш с това.

edit: а ето в този пост колегите са споделили всеки курс от ниво едно по колко седмици ще бъде дълъг.

1

Аз до колкото знам всичко има TeamWork винаги ще има такива задачи, само не съм сигурен за всеки курс или за всеки семестър, но и това ще разберем съвсем скоро : )

0
GoShow avatar GoShow 595 Точки

jabalka и двата ти поста не работят или поне при мен не се отварят.

1