Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Plami avatar Plami 373 Точки

Нивото започва на 07.05 и първата седмица ще имаме и в Петък - 09.05. Би трябвало да имаш инфо в писмото, което ти е пратено при записването :)

1
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

Благодаря за информацията :)

1
jkanchelov avatar jkanchelov 8 Точки
Аз не разбрах как стои въпроса с така наречените професии . Някой може ли да изясни малко повече относно това как се избира дали ще учиш примерно според програмата за front-end developer или примерно c# developer ?  
Мерси предварително :)

 

0
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

Това за професиите се случва след 3-4-ти курс засега всички учим всички, а това е малко по-нататък. Има време ще се уточни и то, няма страшно :)

0
DimitarYotov avatar DimitarYotov 75 Точки

Аз искам да питам за курсовете. 

Успоредно ли ще вървят и накрая за 4-5 дена изпити - което за тези от други градове ще е по-удобно според мен или или курс изпит и всеки месец на изпит. 

Ако са отделно - с кой ще се започне .... че да я подхващаме от някъде.

... и на трето място HTML/CSS/JavaScript ще са слети ли с TeamWorking - аз такова чувство имам някак

абе кое да хващаме за ушите първо, с една дума

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Здравей.

Ето в този пост Петя е обяснила следното:

Курсовете ще вървят по отделно, не заедно "Последователността ще е както са написани в мейла: Java Basics, HTML and CSS, JavaScript Basics, PHP Basics." и изпитите ще са през семестъра - след края на всеки курс, а не в края на семестъра. Така че - смело започвай от Java Basics. Може да си помогнеш с това.

 

edit: а ето в този пост колегите са споделили всеки курс от ниво едно по колко седмици ще бъде дълъг.

 

1
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

Аз до колкото знам всичко има TeamWork винаги ще има такива задачи, само не съм сигурен за всеки курс или за всеки семестър, но и това ще разберем съвсем скоро : )

0
GoShow avatar GoShow 595 Точки

jabalka и двата ти поста не работят или поне при мен не се отварят.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.