Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Pafo37 avatar Pafo37 21 Точки

Teamwork and Personal Skills за онлайн студенти

Видях темите от този курс, изглеждат интересни и искам да питам как стоят нещата за онлайн студентите.Изпитът как ще се проведе,в София ли трябва да идвам или онлайн?Четох че през скайп ставало, но не съм наясно.И какъв проект ще трябва да представим накрая?

Тагове:
0
Fundamentals Module
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Този курс няма изпит, само екипен проект, който може да се защитава както наживо така и през скайп, за проекта ще ни кажат допълнително.
Поздрави!

1
Pafo37 avatar Pafo37 21 Точки

Какво става ако не успеем да защитим проекта?

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Ами щом няма изпит, проекта е с най голяма тежест, предполагам трудно ще вземеш курса.

0
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

Проекта мисля, че беше да се направи Wiki страничка за нещо ново и всички от отбора да допринесат за това.

1
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Проектът доколкото помня е с ежест 50 %, така че не е добре да го откажеш, а и е елементарен. Ще ви разпределят в отбори и ще ви дадат тема от английското уики, която да преведете на български и да я качите в българското. На нашия отбор един ден някъде ни стигна отначало докрай да направим всичко и да имаме 6-ци. Всичко зависи доколко ще се разберете, защото някои отбори не можаха да се сработят и да представят. 

Достатъчно е поне един от отбора да защити намясто или по скайп, няма нужда да сте всички.

 

 

1
Pafo37 avatar Pafo37 21 Точки

Супер, добре че се записах.Благодаря за информацията! :)

0
geiff avatar geiff 71 Точки

Кога успя да се запишеш, защото при мен не е излизало записване на този екипен проект, а само за Java ми излезе?

2
Pafo37 avatar Pafo37 21 Точки

Вчера ми излезе известието, днес потвърдих.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.