Loading...
papi80 avatar papi80 4 Точки

Относно таксата за изпита на 24.04.2016

Здравейте колеги,

да попитам платих си таксата за изпита на 24.04.2016 в началото на март като ползвах намалението за ранно записване (50лв.). Отразено е в системата и всичко е ок. Междинния изпит (Coding 101) съм го взел със 546т. в последствие той се оказа редовен и излиза, че съм приет в университета. Обаче сега за изпита на 24 април ще трябва ли отново да плащам. Вчера получих имейл със напомняне за плащане. Излиза че днес е последния ден за плащане. Не знам дали да ходя да превеждам пари.

И втори въпрос - разбрах че междинния изпит носи 3 кредита. Та въпроса ми е: кога тези кредити ще бъдат отразени в системата, тъй като до сега това не се е случило.

И трети въпрос - ще има ли сертификат от междинния изпит. В сайта се казва, че само за оценка по-голяма или равна на 5.00 се издава такъв. Та въпроса ми е: имам ли право на такъв и кога мога да го получа.

Благодаря.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

За първия въпрос - моето положение е същото, но ако прочетеш внимателно - писмото завършва с:

Благодарим ти, ако вече си заплатил!

Т.е. ако си платил нямаш проблеми.

 

По втория и третия въпрос - най-вероятно след 24 април ще ти се отразят кредитите и ще ти се появи сертификат в профила.

1
20/04/2016 12:24:57
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.