Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

deniz avatar deniz 29 Точки

Sets and Dictionaries {Problem 14.*** Dragon Army}

Здравейте.

 Може ли някой да ми каже дали въпросната задача може да се реши без метода CalculateAvarage.

И дали е възможно направо с обхождане в колекцията да се изведат средните величини.

Ето го кода : http://pastebin.com/858cB9B5

 

Тагове:
1
C# Advanced
deniz avatar deniz 29 Точки

Много ти благодаря! 

Аз точно така опитвах, но нещо не ми се получаваше.

Сега стана много по кратко:http://pastebin.com/bPTbtYxy

2
puffed avatar puffed 289 Точки

ArmenPotourlyan, исках да напиша просто, че твоя код много ми помогна да си рефакторирам цялата програма, да си намеря грешката и изобщо да науча нещо много ценно за обектите и класовете! Благодаря, че си го качил.

Поздрави,

Гери

1
tanyta78 avatar tanyta78 16 Точки

Много ми хареса кода на Deniz = изчистен и кратък!

0
nikiman8888 avatar nikiman8888 6 Точки

Интересно,решението ти взема сто точки, но регекса не е верен.при вход :
Red Bazgargal 100 2500 25
Black Dargonax 200 3500 18
Red Obsidion 220 2200 35
Blue Kerizsa 60 21ух00 20
Blue Algordox 65 1800 50

Дракон с име Kerizsa връща health = 2, armor =1.

А трябва да връща health = 2100, armor =20

Не знам защо взимаш 100 точки ,но явно е пропуск на човека измислил задачата.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.