Loading...
rado84 avatar rado84 1 Точки

Без лекции тази събота??

Реших да проверя какво ще учим в следващата лекция, но установих, че не само, че още няма качени материали, но и че следващата лекция е чак на 11 Юни. Та, питането е: датата ли е сбъркана? На 4-ти Юни ще има ли лекция или не?


Тагове:
-1
Programming Basics
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Карай по курса от март. Поне аз така направих и приключих преди седмица. Не виждам смисъл да чакаш, ако си разбрал и решил всичко до тук от курса през май. А пък като качат нови материали в майския, можеш да сравниш, дали си изпуснал нещо ново. Ще ме изненада, ако си открил разлика.

-1
02/06/2016 16:55:15
rado84 avatar rado84 1 Точки

А, верно, не се бях сетил за този вариант. Така и ще направя. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.