Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivaylo.Goranov avatar Ivaylo.Goranov 68 Точки

[Question] Databases Basics - Ще има ли домашни?

Във видеото към първата лекция (Course Introduction) се споменава за домашни, които да се оценяват в Judge и които да формират 15% от общата оценка. Понеже за момента няма качени условия на домашни, питанията ми са дали само за първата лекция няма предвидено домашно или евентуално въобще няма да има домашни (т.е. сменя се досегашната концепция).

Благодаря предварително за отговора.

0
Databases Basics
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки
Best Answer

Упражненията са еквивалент на домашните - решенията се предават в Judge системата и тя те оценява. Първата лекция няма задачи, които да се пуснат в Judge, но в останалите има :))) На мен ми излизат файловете с упражнения на страницата на курса срещу съответните занятия, така че там можеш да ги разгледаш :)

3
Ivaylo.Goranov avatar Ivaylo.Goranov 68 Точки

ОК, мерси за отговора. Тогава да разбирам ли, че точките от решенията на упражненията, които пуснем в Judge, ще са компонента на крайната оценка?

0
AleksandarZahariev avatar AleksandarZahariev 2 Точки

Има ли краен срок за предаване на упражненията?

1
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Мисля , че срока е до изпитната дата.

1
aska93 avatar aska93 8 Точки

Трябва ли да предадем домашната по време на упражнението или няма значение кога я предаваме?

Щом се подават през judge-а, значи вече не е нужно ние да оценяваме чужди домашни, така ли? :)

0
vancho avatar vancho 430 Точки

1. До изпита. 2. Да.

1
aska93 avatar aska93 8 Точки

Благодаря! 

0
26/09/2016 19:51:29
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.