Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ph.kolarov avatar ph.kolarov 63 Точки

Кампания срещу СофтУни?

Здравейте, 

От известно време наблюдавам тенденциозни опити за дискредитация на СофтУни. Почти всеки ден попадам на постове не в една две групи, които осмиват и подиграват преподаватели, студенти или като цяло институцията. Обикновено са едни и същи потребители някъде около 6 човека.

Мислите ли, че това се прави организирано-кампанийно с определена цел (ясно каква) или това са комплексирани хора, които сляпо вярват на държавните университети и методиките им на преподаване? 

Тагове:
4
Общи приказки
petya.g+deleted! avatar petya.g+deleted! 0 Точки

Дайте малко линкове  да им се порадваме и ние. Аз не съм  срещала такива.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.