Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

radybt avatar radybt 9 Точки

Започване на работа с текущи знания.

Здравейте, искам да попитам хора с повече опит какви са ми шансовете да си намеря работа с текущите ми умения по програмиране, защото колкото и да ми се иска да продължа да уча, ми е много трудно да си плащам курсовете, тъй като доходите ми са много ограничени и едва го докарах до тук.

Докарах ги до C# DataBases Advanced (съответно и всички предни C# курсове), имам предишен опит с HTML5 и CSS3 и английският ми е доста добър (ако въобще е възможно да докуташ до тук без него).

Успехът ми в тех модула беше 3 (да, знам), причината за това беше, че просто се уплаших от многото технологии и буквално учих само C#-пската 3 дена преди изпита и си я направих. В последствие състезателният дух и мотивацията ми се върнаха и C# OOP, OOP Advanced и Базите са ми с много добър (5) и уверено мога да кажа, че разбирам преподавания материал в дълбочина.

Та всякакви съвети, препоръки и подобни са добре дошли, ако пък случайно някой може да предложи нещо също съм отворен. Въпреки, че специализирам в C# съм "широкоскроен" и не би било проблем да натисна някои други технологии.

Също така бих искал да попитам мога ли някак да си плащам само изпитите за да се явя на тях(на нови курсове) без да плащам и участвам в целия курс ?

Тагове:
0
Работа 26/01/2019 10:17:30
Ivan.Naydenov avatar Ivan.Naydenov 2 Точки

Здравей, 

Аз успях да си намеря работа точно след модула за базите. Започнах с уговорка за едномесечен стаж, при уговорката, че ако се справям ще ме задържат. Преди да започна работа си мислех, че сертификатите ще имат ключова роля в намирането на работа и положих доста усилия за пълен отличен успех. Получи се, но най-голямата полза, поне за мен, беше че ми дадоха необходимото самочувствие. Не се гледат много или поне не и на местата, на които съм ходил за интервю. Знания. Това искат. Интервютата са дълги, подробни, много теория, често и писане на код. В момента на пазара има глад, но той не е за стажанти/junior-и, отново лично мнение. Ще трябва да се постараеш за да се откроиш от тълпата, но повярвай ми, после нещата се променят много бързо в положителна посока. Надявам се да съм бил полезен. 

1
petewhiddon2 avatar petewhiddon2 0 Точки

Empowered Boost Review: Men have 20 times more testosterone than women. And they need it. In fact, it is the hormone that determines them as males. Already from the embryo, it is key to the development of the male genital apparatus. And, when puberty arrives, the levels skyrocket and the reproductive system grows, the voice changes, the muscle increases and with it the strength, among other characteristics.

0
petewhiddon2 avatar petewhiddon2 0 Точки

To score a high grade, and/or good marks in any course, you need to submit excellent Assignment Writing Help in UAE. Also, you need to ensure that these are always on submitted time. If this is not so, you stand to lose a lot. A well – crafted essay and a neatly executed assignment, submitted on time improve your standing both in the class and in your teacher’s eyes. Of course, it often happens that due to a busy schedule, you are unable to complete these extremely important curriculum requirements in an appropriate timeframe.
 

0
petewhiddon2 avatar petewhiddon2 0 Точки

When you hire our highly coveted Thesis Help in UAE you will get all the help you need starting from the very first step: writing the thesis statement. You can provide us with your area of interest and we will scour for the most pressing and interesting topic we can find. However, if you don’t have a particular area of interest, then we will pick out a topic for you based on your study focus.
 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.