Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

onefen avatar onefen 27 Точки

Въпроси на интервю за работа

Здравейте,

Преди около година започнах да уча в SoftUni и да се занимавам с програмиране. В началото не се чувствах достатъчно уверен, за да си търся работа као програмист, дори и сега още не се чувствам като програмист. Но след 5 6 месеца започнах да си търся работа в тази сфера, за да си сменя настоящатата. До сега обаче никой не ми беше отговарял на подадените CV-та и мотивационни писма. Вчера обаче ми се обадиха от една фирма в която бях кандидаствал за C# Developer и ме поканиха на интервю другата седмица. Може ли някой да ми каже какво питат по такива интервюта. Какво трябва да се казва и какво. И преди съм ходил по интервюта, но никога до сега за програмист.

 

Тагове:
8
Работа
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

Единственото сигурно е, че ще те питат за ООП. Често питат за абстрактни класове и методи. Иначе за тази позиция може да те въртят от цикли до ASP...Прочети си пак обявата, там обикновено са изредили нещата.

Успех.

0
09/06/2016 19:23:55
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

C# Developer e малко абстрактно. 'Една фирма' също е доста абстрактно. Не те питам за конкретен отговор, но все пак колко e голяма въпросната фирма, с какво се занимават и т.н. В по-малките фирми човек е one man army и не му се разминават още 4-5 езика/технологии, които нямат много връзка с C#.

В много голяма компания ще правиш точно определено нещо и даже Visual Studio няма да ти дадат сам да си инсталираш.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.