Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Marto1611 avatar Marto1611 7 Точки

Проект Teamwork Defence

Здравейте, 

Видях, че е излезнало качването на homework за Teamwork Defence, но лимита е 5mb. Проекта ми ги надхвърля какво да правя в този случай и там ли изобщо трябва да публикувам проекта ? 

Тагове:
0
Fundamentals Module
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки
Best Answer

Здравейте, 

Полето за предаване ще бъде променено на такова, в което можете да поставите линк към GitHub repository малко по-късно днес и всички ще можете успешно да предадете екипните си работи :) 

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Извиняваме се, че беше объркано в сайта на Software Technologies курса. Сега вече полето за предаване на teamwork проекта е линк (URL) и тям трябва всеки член на екипа да пусне линк към своя проект в GitHub. Така пише и в заданието за проекта.

Наков

2
martinski avatar martinski 66 Точки

Нямаше ли да е по-добре, да прикачваме линк към проекта си в GitHub , както пише и в заданието ни?

0
24/08/2016 12:05:08
Marto1611 avatar Marto1611 7 Точки

И аз това питам тук ли изобщо трябва да ги качваме 

0
g_kancheva avatar g_kancheva 46 Точки

Здравейте колеги! Аз мислех да кача текстов файл с линк в него към GitHub, но не знам дали е ок и дали ще се приеме.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.