Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Stepanov avatar Stepanov 1 Точки

Проблем инсталиране SQL 2016

Здравейте, колеги.

Имам проблем с инсталирането на SQL 2016 - предполагам, че е заради Windows-а, с който съм в момента.
Може ли да ме посаветвате какъв SQL да си инстаирам освен посочения в дом.работа. С Windows 7 съм в момента.

Благодаря.

Тагове:
0
Module: C# DB
gindev avatar gindev 2 Точки

Здравей, колега!

Бих те посъветвал да инсталираш MS SQL Server 2014 Express Edition, който би следвало да работи на Windows 7.

Supported Operating System

Windows 10 , Windows 7, Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2

За целите, за които ни е необходим, не мисля, че ще усетиш разликите между него и по-новата му 2016та версия. Чрез Гугъл можеш да намериш доста туториали, които можеш да следваш, за да го инсталираш и ползваш безпроблемно.

Успех!

1
Stepanov avatar Stepanov 1 Точки

Благодаря много ! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.