Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jabalka avatar jabalka 960 Точки

SoftUni JULY MORNING picnic

Здравейте, колеги!

Тези от вас, които имат отношение към този празник, могат да погледнат какво организираме по въпроса: SoftUni JULY MORNING picnic.

Да се съберем заедно на полянка до София, да поиграем, да похапнем, да попийнем, да се повеселим край огъня и да посрещнем слънцето, което ще се покаже над яз.Искър :)

Всички са поканени! Поляната е голяма :)

 

п.п. Ето повечко инфо и тук (да не е само в Лицевата книга):

"Колеги, приканваме ви заедно да посрещнем слънцето на 1-ви юли на една великолепна полянка над язовир Искър :)

Следете събитието за още инфо!
И канете приятели!

Карта на маршрута до Полянката откъм SoftUni можете да видите на този линк: https://goo.gl/maps/LCnnR

Относно пътната обстановка - До там пътищата са сравнително проходими, като последните 800-900 метра са черен път, по който има и неравности, но е отъпкан, така че се минава. За сравнение - на Кико бавареца (достатъчно нисък), минава без проблем по черния път. (Да си правите сметка.) http://imgur.com/0EbwaT6

Панорамна снимка на полянката можете да видите на този линк:https://plus.google.com/+DimitarSmilyanov/posts/6SPmR4Pn6ZL - може да прецъкате :)
"

20
Events
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Аз съм ЗА! Проблема е, че нямам кола и ако някой ме приюти в неговата каручка ще е съм много благодарен .

0
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Колега, ще организираме транспорта, когато понаближи. Ще стигнеш до горе и ще бъдеш свален до долу :)

2
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

Колеги, по въпроса с пътуването. Ако няма с какво да пътувате, автобус 3 се движи до село Долни Пасарел, откъдето много лесно някой от вече дошлите може да дойде да ви забере.

Отделно ако някой от вас смята да пътува с кола и има свободни места, нека пише, аз ще се погрижа да направя таблица и ако трябва да свържа пътуващи с притежатели на кола.

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Аз предлагам да се съберем на определено място и да тръгнем групово, както беше за СофтУни конфа, примерно в 19 часа от СофтУни.

5
Plami avatar Plami 373 Точки

Това значи ли, че ще съкратим последната лекция по CSS? Нали тя трябва да е точно на 30.06 :)

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Тези които са в понеделник ще оставят чиповете на бармана да ги чеква :D

А по въпроса с пътуването Аз обмислям варианта да отидем с няколко колеги малко по-рано -> 13-14ч. за да съберем повечко дърва и съм готов да се върна за събирането което ще е вечерта ако няма достатъчно места :)
4
Aleksa avatar Aleksa 5 Точки

Прекрасно време  smile  Това е просто прекрасна идея  за събитие :)))

1
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

За надъхване : ) Uriah Heep - July Morning

PS. И който не знае текста... да го научи! : D

3
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Винаги съм задавал един въпрос относно този празник - Какво точно честваме ?!

Някой може ли да ми го обясни ?! До сега не съм срещнал адекватно обяснение какво точно се чества !

1
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

До колкото знам си е чисто Български празник. От няколко години ходя на Камен бряг, но тази година ще трябва да пропусна ходенето до там.

Ето малко инфо:


http://bg.wikipedia.org/wiki/Джулай

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Всеизвестен факт е, че изгрева тогава е най-красив. Не честваме нищо... просто си намираме повод да се напием и да направим Тиим билдинг.

5
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Кико пожелавам да почнеш работа в голяма организация и наистина да разбереш какво е Team Building smile

Миналата седмица бях на Team Building в Калина Палас и беше много яко. Яки презентации от MS и HP.

Малко Team Building и официалната вечеря wink

0
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

Колеги, ще събираме (ориентировъчно) по 10 лева от всеки за събирането (ПО ЖЕЛАНИЕ! Който желае може сам да си донесе храна!), като ще купим храна и някакви други неща за събирането. Що се отнася до напитки, различни от минерална вода или друго безалкохолно, по-добре всеки сам да си носи каквото прецени.

Метнете един поглед на спредшийта, в него има както списък с нещата за купуване, така и списък на всеки, който е дал пари. Спредшийтът ще остане публичен, за да се отчетем накрая какво и колко точно е купено. Ако все пак имате адекватни предложения, които не са в списъка, можете да ги предложите като коментар тук, в самия спредшийт, на лично съобщение, абе както прецените.

Пари можете да дадете както на мен, така и на Кико (Кристиан Мариянов) и на Яна (Яна Славчева) от утре до неделя включително (Предполагам всеки ден минимум един от нас ще е в залата). Ако има желаещи и в понеделник сутринта да дават пари, може да уредим нещо.

Уверете се, че името ви е записано в спредшийта след като сте дали пари!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IBcKwO80bXINdBEvJ1SzcnyBwFe6zB-FCpqCNRudaYg/edit?usp=sharing

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Това е съвсем по желание! Стана ясно, нали?!?

2
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Аз имам един въпрос. Някой има ли по-голяма скара ? С малка скара ще е приключение печенето. Аз ще съм с колата, така че ще може да я закараме.
Също така искам да обърна внимание на колегите, които не са прекарвали ноща под открито небе.
Носете си допълнителни дрехи, по-топли обувки, дъждобран, одеало или нещо на което да седнете, походно столче, вода.
Темепературите в планината могат да паднат много през нощта!
Можете и да си носите спрей против комари, около язовирите ги има доста и са в солидни количества :)
В момента не се сещам за друго, добавете ако ви дойде на ум нещо друго.

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Еми аз предлагам да вземем 4-5 такива скарички :Скаричка

във Фантастико се продават по 2 лв някъде и на тях да печем директно във жарта!

1
kasskata avatar kasskata 492 Точки

аз ще взема моята си решетка.Имам още една професионална скара за жар. Не се плашете.Аз се кандатирам за скараджия на събитието. Само въглища и дърва и съчки ми намерете аз ще печа мръвката cool.

Не забравяйте да си носете прибори и чинии защото аз ще взема тенджера но всичко ще е трудно.Може и пластмасови но друго си е в истинска чиния :D

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки
Няколко такива скарички ще свършат работа. И аз ще помагам на скарата ;) Не знам колко хора ще се съберем, ама 1 чувал 5-10 кг. въглища ще стигнат за скара. Вече с дървата, ако искаме да има огън цяла вечер ще малко по трудно. Може да купим дърва, нарязани или да разчитаме на природата и да съберем изсъхнали дърва ако има гора наблизо. Но ще трябва и брадвичка.
0
tsv.georgieva avatar tsv.georgieva 35 Точки

Какво стана по въпроса с лекцията в понеделник? Дружно ще я пропуснем ли или тръгваме след лекцията всички?

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Наков каза, че няма да има проблем, тези които са в понеделник да я пропуснат и да дойдат за вторнишката лекция! 

1
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки
Може и веднага след лекцията да тръгнем. Ако свърши към 20:30 - 21:00, за 1 час, 1 и половина, взависимост от движението в София и сме там.
0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Лично според мен не е добра идея да се тръгва по тъмно, защото не знам дали ще се намерим на полянката... да не стане да посрещаме изгрева на различни полянки :D

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Относно организацията по пътуването: Нека направим среща на хората с коли и без коли на 30-ти, 19 часа, в СофтУни на терасата :) Ще се познаем :) Какво ще кажете? И да се тръгнем заедно от там. 

1
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Дали ще ни събере терасата ? :)
Обаче ако хората не се поберат в колите ? Тогава малко сложно става. Трябва да направим някакъв предварителен списък, с кола, без кола. Примерно към този за парите.
 

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Ами ще направим по 2 курса ако трябва шофиорите, въпреки, че се съмнявам да не стигнат местата...   Хубаво е обаче да се съберем всички в този час, а не някой да тръгне празен по-рано или по-късно

 

1
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

Колеги, добавих Превоз sheet към публичния spreadsheet. За сега има двама човека с по 3 свободни места. Ако сте с кола и имате места, пишете ми или отстрани в самия документ запишете колко места имате.

Ето още веднъж файла може да се отвори тук: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IBcKwO80bXINdBEvJ1SzcnyBwFe6zB-FCpqCNRudaYg/edit?usp=sharing

2
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Колеги, направихме нов(публичен документ) за по-голямо удобство. Направо можете да си въвеждате имената и да си ги добавяте, за да не трябва да пишете първо на нас ! Ето линка към него 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.