Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aiec_89 avatar aiec_89 0 Точки

Ms SQL Server ПРОБЛЕМ!

Здравейте имам проблем с Ms SQL Server 2008.

След преинсталация на WIN (XP) немога да инсталлна sql servera.

Проблема е следният:

The MOF Compiler could not connect with the WMI Server. This is either because of a semantic error such as an incompatibility with the existing WMI repository or an incompatibility with the existing wmi repository or an actual error such as the failure of the WMI server to start.

Опитах какво ли не вклщючително и преинсталация на операционната. Ако някой може да помогне ще съм благодарен!

 

Тагове:
prosto.Sto avatar prosto.Sto Trainer 39 Точки

uninstall/remove всичко , което е инсталвано или е пускано за инстал свързано с MS SQL-a, след това reboot на машината и инстал от начало и ще се инсталира успешно

0
aiec_89 avatar aiec_89 0 Точки

Добре елеминирах този ерор но сега имам друг който също не ми позволява да завърша инсталацията.

EventType : sql100msi P1 : 10.0.1600.22 P2 : 10.0.1600.22P3 : sql_engine_core_inst.msi P4 : 0x2d2816fe P5 : 0xb8a6b4faP6 : install_sql_engine_core_inst_cpu32_action

This error report includes information regarding the condition of SQL Server 2008 setup when the proble occurred,the operating system version and computer hardware in use,and the Internet protocol address of your computer.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.