Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

curransem avatar curransem 0 Точки

Suggest easy tips for HP printer setup using 123.hp.com

I have the basic necessity of a top-quality and advanced printing machine for printing the documents. I'm a computer user, hence having a printing machine is really very important to me. The printer plays a big role in completing the printing needs in the proper ways. Initially, I have opened this link in the preferred browser and click on the "download" option. I am following all the displayed instructions for completing the printer set up file. After this step, I'm getting problems setting up my HP printer using  123.hp.com . Can you suggest easy ways for your HP printer setup?

Тагове:
0
Digital Marketing Strategy
Rhin1959 avatar Rhin1959 1 Точки

Hi, I had faced the same problem mydelf and was searching online for solution. I normally used my printer to print the work I got form homework help online services. I searched online and found their support number and called them. They sent a technician to install the printer for me free of cost.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.