Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Blizz avatar Blizz 33 Точки

Web & Graphic Design


Радостен съм да ви представя новият профил във VBOX7 и YOUTUBE , където ще се качват уроци на Photoshop и Illustrator. Следва един дълъг процес на популяризация в двата сайта. Бъдещите уроци ще се снимат с 1080p качество. Openera е изготвен с Adobe After Effects CS4. Информация за мен, може да намерите в профила на Vbox.

Ще започнем от самото начало, ниво начинаещ, докато стигнем до ниво - професионалисти. Ще се научим на тънкостите на програмите, също така как трябва и как НЕ трябва да се работи с тях. Когато стигнем едно по-високо ниво на работа, ще изготвяме красиви Wordpress и HTML5 дизайн темплийти и др.(от уеб дизайна), красиви печатни материали(от графичния дизайн), като се придържаме по европейски и американски критерии за работа!

Ще говорим и за това как и къде може да продавате продуктите си, изготвянето на един продукт, документирането му, критериите за работа и т.н, за да печелите солидни суми.

Сайтовете се напълниха основно с глупости, така че е време за малка промяна. Малко е, но е нещо направено с любов!

Портфолио на DesworkDesigns: http://www.deswork.portfoliobox.me - за да видите готови продукти.

Пишете ми на този e-mail: desworkdesigns@gmail.com
----
Натисни тук за връзка с мен във Фейсбук!
--------
Натисни тук и се абонирай за мен в Инстаграм!
--------------
Натисни тук и се абонирай за мен в Youtube!

8
Общи приказки 20/04/2015 13:47:37
Blizz avatar Blizz 33 Точки

UP + Добавяне на линк:

Страница във Фейсбук  - НАТИСНИ ТУК, за да следите всичко ново от страницата, канала в Youtube, където ще се радвам да помогнете с +1 абонамент :) Благодаря предварително!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.