Loading...
Petya avatar Petya 2461 Точки

Приемен изпит: 10, 11, 12 и 14 април

Здравейте, вече имаме конкретни дати за приемния изпит. Той ще се проведе на 10, 11, 12 и 14 април. Ще има по два изпита на ден: от 9:30-15:30ч и от 16-22ч. Утре, 27 март, в 17:00 часа ще пуснем записване за час и дата за явяване на изпита (и ще можете да се запишете, както присъствените студенти избираха групи за занятия за подготвителното ниво). Записването става САМО чрез нашия сайт. Повече информация ТУК. Успех на всички!

Тагове:
39
Programming Basics
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

Странно, но на мен не ми излиза оранжево прозорче, да се запиша :?

1
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

Не си сам, колега, и при мен няма оранжеви неща. Разцъках целия сайт, логнах се няколко пъти, никъде нищо не излиза.

0
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

И аз релогнах няколко пъти, но нищо.

0
taewu avatar taewu 23 Точки

колега и при мен е така пище ми "вече сте кандидаствали"

0
harry81 avatar harry81 5 Точки

А някъде в профила на кандидата ще се види ли за кой ден и час се е регистрирал? Понеже аз не виждам в моя, след като го направих.

3
taewu avatar taewu 23 Точки

колеги на всички би трябвало да Ви излиза  в оранжево !!! сега

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

А някъде ще се вижда ли за кой ден колко желаещи са се записали?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Ако вече сте се записала за дата, не.

0
n.velchev95 avatar n.velchev95 79 Точки

Ще има ли  IQ  изпити и по английски език ?

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Не, само по програмиране ! 

0
Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

Имам няколко въпроса:

1. Може би е споменавано, но на изпита ще ползваме нашите компютри, нали? Не тези, които са в университета (не знам колко има там).

2. Трябва ли да сме пристигнали определено време преди началото на изпита? Ако да, колко по-рано?

3. Веднага след като приключим с изпита ли можем да си тръгнем или трябва да чакаме за резултати?

4. Има ли някаква такса за явяване на изпита?

5. Предполагам, само лична карта ще ни е нужна, за да можем да се явим?

6. Има ли къде да се съхраняват лични вещи като телефон, таблет и т.н. по време на изпита.

7. За неживеещите в София - бихте ли посочили с какво най-лесно може да се стигне от Централна автогара до университета?

 

Благодаря предварително за информацията.

0
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки
  1. Да, на изпита си ползваме нашите компютри. Ако нямаш лаптоп можеш да ползваш компютър в залата, но е препоръчително да си ползваш този, който носиш.
  2. Половин час по-рано предполагам е достатъчно, за да можеш спокойно да влезеш в залата и да се настаниш на някое място.
  3. Може да тръгнеш веднага след като приключиш с изпита. Може да тръгнеш и дори след като си решил само 1 задача, всичко е само и единствено в твоите ръце. Личните резултати ще си ги видиш на момента, но за класиране ще трябва да минат абсолютно всички кандидати през изпит.
  4. Такса няма.
  5. Документ за самоличност трябва да е достатъчен.
  6. Няма проблем личните вещи да са си в теб, стига да не употребяваш телефона (например) за разговори с хора

За придвижването Централна гара - SoftUni нека някой по-запознат да каже.

2
VeselinDHristov avatar VeselinDHristov 3 Точки

Относно транспорта до университета - с метрото от Централна гара за една станция до пл. "Лъвов мост" и после от спирката там) взимаш 85 или 285 и слизаш на сп. ул. "Теофил Ганев", която се намира на метри след СофтУни. Друга опция е с метрото от гарата до станция "Сердика 2", прехвърляш се на първата линия, излизайки на "Сердика 1", взимаш го за една станция до Софийския университет, след което от там чакаш тролей 1 и слизаш на спирка ул. "Васил Кънчев". Сградата (Бизнес център "Стефан Караджа") е на няколко минути пеша, както можеш да видиш на предната снимка. Трети начин е с тролей 2 или 4 също от Софийския, но с предните варианти слизаш по-близо и вероятността да се изгубиш е по-малка.

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Също така можеш да си хванеш автобус 86 от Лъвов мост и да слезеш на спирка "ул. Васил Кънчев" - пред Кауфланд (по-бързо е отколкото с 85 и 285, но спирката е малко по-далече - на около 200 метра от сградата ни).

1
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Записах се и аз за последният възможен час - 14.04 - през нощтта laughing

Аз и без това свикнах вече да не спя нощем !

Не се притяснявайте, залите и в четирите дни ,все още не са заети и  50% - за всички има места по избор!

То и аз , ако вчера не бях попаднала случайно в тази тема, нямаше да знам ,че са сменили датите със седмица напред - добре ,че ни си взех предварително  билет за самолета ! Аз затова предпочитам , атобусите , има по няколко на ден и винаги можеш да се метнеш .

на мен си ми излезе оранжавата лента веднага , като се лог-инвах - много удобно - стана за секунди записването !

Иначе и аз се бях прiтиснила , защото збравих да отчета разликата във времето и вместо в 5 се прибрах в 6 българско време - ха ха ха laughing

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Вижда ли се броят записани за конкретна дата СЛЕД като се запишеш?

0
f1mp3r avatar f1mp3r 35 Точки

Имам един въпрос свързан с изпита - пише че изпита е изпит по C# Basics март 2014

Нали ще можем да пишем на един от другите езици (C++ / Javascript) и ако да защо пише C# Basics?

0
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Може, на всичко което върви на Вижуал студио

0
dsmiteva avatar dsmiteva 13 Точки

Здравейте, имам въпрос. На изпита с наш лап - топ ли трябва да сме и ако да, можем ли да ползваме сорс код от решавани задачи?

Поздрави, Диляна

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Да, с твой, ако нямаш ползваш наличните. Можеш да си ползваш всички кодове.

0
f1mp3r avatar f1mp3r 35 Точки

А трябва ли да имаме инсталиран допълнителен софтуер на нашите лаптопи?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Допълнителен софтуер, които трябва да имате на лаптопа, е описан подробно в първата лекция от курса: https://www.youtube.com/watch?v=3yLUJYooyCQ 

0
Spaskich avatar Spaskich 36 Точки

Здравейте! Кандидатствах, като си подадох документите (CV и мотивационно писмо), но нямам опция да си избера дата за изпита. Може ли да ме упътите, защото на https://softuni.bg/trainings/coursesinstances/details/2 има информация само за започналия C# курс?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Когато обработим документите ти и получиш потвърждение, ще можеш да се запишеш за изпита.

1
IvMironov avatar IvMironov 35 Точки

Здравейте,

Ако пропуснем насрочените за април 2014 изпити, ще има ли следваща изпитна сесия/прием до края на 2014г. Ако да ще имаме ли право да се явим на база текущата успешна кандидатура или ще бъде необходимо отново да кандидатстваме за ниво C# Basics и за правото да се явим на изпит.

Благодаря!

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Подготвителният курс не е бил и няма да бъде задължителен за кандидатстване в SoftUni. Вероятно ще трябва да си подадеш отново кандидатурата за септемврийския прием и ако те допуснат до приемен изпит да се представиш добре на него.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.