Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

C# Basics - резултати

Здравейте колеги.

Можете да видите резултатите от изпита си, както и оценката си в профила в таблицата с курсовете. Можете да обсъждате всичко свързано с резултатите и класирането в тая тема.

Подробна информация какво следва, кой за каква форма на обучение ще може да запише и всякакви друго подробности ще получите най-късно утре.

Have fun!

Тагове:
25
Programming Basics
ludmildev avatar ludmildev 13 Точки

5.33 => 80 точки. хайде честито на всички. тази вечер има повод да се почерпим за резултатите утре за приема.НАЗДРАВЕ.

0
Yordan.Bonev avatar Yordan.Bonev 32 Точки

Хмм, май съм изпуснал подробността, че тези които сме онлайн не получаваме никакви точици от домашните ;д

0
ludmildev avatar ludmildev 13 Точки

беше споменато в първите лекции. но пък има полза от оценяването помага много.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Да, който е онлайн, му сметнахме изпита с тежест 100%.

Който е присъствено, му сумирахме точките:

  • 80% изпит
  • 10% домашни
  • 10% проверка на домашни

Някои хора имат бонуси от форума, но не сме прекалявали (само 15 души имат повече от 1 точка форумски бонус).

2
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки
А как да знаем дали сме от тези 15 ? Аз примерно имам 104.53 точки. Вероятно имам 80 от изпит 10 точки от домашни и 10 от проверка. Другите 4.53 от форумна активност ли са? .Хората с над 101 точки имат ли право да се смятат за част от тези 15 човека (та все пак да мога да се похваля на мама :D ) ?
0
Tatyana avatar Tatyana 99 Точки

Направо летя. Със 100.03 точки и отличен. Не знам при мен какво е натежало, имам почти 0 форумна активност, много прилежно написани домашни с всички задачи със звездичка. Проверени домашни на колеги точно по 3 от тема, с никакви хейтърски оценки, а откровено и коректно мнение за нещата. При първите домашни имаше домашно с по 1 солюшън за всяка задача, на последното имаше такъв висш пилотаж с HashSet, Union и други силно неизвестни на много курсисти структури от данни. :)

Колеги, ще се радвам да сме добър и задружен отбор, без високомерие и насмешка към възможностите на другите. Всичко се научава, малко упоритост, много находчивост и бърз ум. :)

17
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Ами който се старае, си получава обещаното. Дали сме ти много точки от домашно.
5
anton.boyanov avatar anton.boyanov 40 Точки

Доста по-напред е от един приятел, който излезе на 3-тия час с 500/500 и сега е на 160+ място в класирането.

0
rosenrusev avatar rosenrusev 175 Точки

Изчетох темата и съветите, логвах се и се разлогвах :) и през профила от форума отивах на потребителския панел, но така и не видях къде е написан резултата. На страницата с курса, продължава да ми стои в оранжево изпитната дата. Съвет?

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Кликваш тук. След това поглаждаш най-долу, където пише „Записани курсове“. Там трябва да имаш активенC# Basics март 2014“. Поглеждаш най-вдясно и си виждаш резултата wink

Ако това не помогне, излизаш от https://softuni.bg, логваш се пак и повтаряш процедурата!

2
rosenrusev avatar rosenrusev 175 Точки

Имате по +1 от мен. Видях резултата.

1
n_stefanov avatar n_stefanov 34 Точки

Евала колеги, браво на всички. 98.22, Отличен. Сега е време за бири:)) Наздраве!

0
Viktor_Dakov avatar Viktor_Dakov 9 Точки

Здравейте колеги,

100 (6) и от мен :)

Надявам се да ме извикат на инервю.

0
IvayloNikolov avatar IvayloNikolov 14 Точки
Браво :) Така като гледам ще викат на интервю хора с над 100 точки. Че са бая хората с 500/500.

А някой да има идея с колко ще приемат? С едно 4.52? 

0
Aluin avatar Aluin 76 Точки

Над 4ка.. но все пак имай търпение до утре.. ще излезне инфото :)

1
Viktor_Dakov avatar Viktor_Dakov 9 Точки

Доколкото разбрах ще викат на интервю тези с най - добро време. А аз бях готов с всички задачи на 3-тия час.

0
shan0 avatar shan0 53 Точки

Силно се надявам с 4,91 да ме приемат присъствено! Много съм надъхан да почва ученето вече! Успех и на другите колеги!

3
Plami avatar Plami 373 Точки

Явно имаше смисъл от висенето във форума. Въпреки лошото представяне на изпита успях да го добутам до 4.19. Малко, но от сърце и изглежда, че и аз съм вътре :)

Поздравления за всички и тепърва предстои учене. Сигурно още бая време ще си отвисим във форума, дискутирайки бъдещите задачи.

1
valentin avatar valentin 22 Точки

93.74 точки(5.96) съм аз. Надявам се да ме приемат присъствено.

А да попитам: нали ако сега ме приемат, мога да се запиша да уча при вас през септември? Аз това го бях попитал още в началото, но доста неща се промениха, и реших да попитам пак.

Също, ако се запиша през септември, кога ще се плащат таксите?

0
IvoGluhchev avatar IvoGluhchev 13 Точки

Резултат малко под 5 дали ще е достатъчен да запишем присъствено :)

0
georgi950 avatar georgi950 53 Точки

Ако не се лъжа някъде на коментар Наков беше написал, че над 4 е достатъчно.

1
Gunslinga avatar Gunslinga 7 Точки

Според мен над 4 ще е достатъчно за онлайн, защото Наков каза, че засега присъствено ще приемат 200 души, пък според мен хората с над 4 ще са доста над 200..

1
bgatev avatar bgatev 1 Точки

Забрави човек, аз с 500т съм 82 място

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.