Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

C# Basics - резултати

Здравейте колеги.

Можете да видите резултатите от изпита си, както и оценката си в профила в таблицата с курсовете. Можете да обсъждате всичко свързано с резултатите и класирането в тая тема.

Подробна информация какво следва, кой за каква форма на обучение ще може да запише и всякакви друго подробности ще получите най-късно утре.

Have fun!

Тагове:
25
Programming Basics
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Кога ще се обявят тези които са поканени за стипендии, питам защото излезна опция за плащане и трябва да се знае за да знаем дали да си плащаме ? 

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Пратихме мейл на всички избрани за интервю за стипендия.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Аз получих мейл, в който пише да изчакат охрата, които мислят че се борят за стипендия поне до 17 април, в който може да получат допълнителен мейл.

0
dzhenko avatar dzhenko 0 Точки

Здравейте

Пиша тук, за да може хора с подобно питане да прочетат отговора Ви.

Интересува ме следното : в моята кандидатура пише че формата ми на обучение е онлайн. Но при тези часове на провеждане на занятия бих желал да се обучавам присъствено.

Това означава ли, че няма как да запиша присъствено ? И ако не - къде и кога индикирам, че имам желание за присъствено обучение - чрез избиране на пакета за заплащане ? Това ме вълнува и заради коментара на Наков, че на интервю ще бъдат поканени само 30 от тези, които са индикирали, че искат да се обучават присъствено.

Благодаря Ви предварително за информацията и Весели Празници !

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

А може ли да споделиш кои са часовете за провеждане на занятията за ниво 1? Какви са дадените опции?

0
coaster avatar coaster 412 Точки

Разписание на провеждане на занятията от ниво #1 (в продължение на 4 месеца):

  • Всеки понеделник от 18:00-22:00 ч.
  • Всяка сряда от 18:00-22:00 ч.

·         Всяка нечетна седмица: петък от 18:00-22:00 ч. считано от 9 май.

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Всеки, който е класиран за присъствено, може да запише присъствено. Ако имаш оценка от C# Basics курса над 4.00, ще имаш опция за присъствено. Ако ти е по-слаб резултата -> или записваш онлайн, или се явяваш на поправката на 28-ми и се надяваш на по-висок резултат.

0
tutsana avatar tutsana 6 Точки

Така, понеже съм изкарал 500 точки на изпита и в мейл-а ми е казано да не бързам с плащането (до утре, и ако не получа 2-ри мейл, значи не съм одобрен за стипендиант). Но с това чакане, ако днес се запишат 300 човека, то утре ако не получа мейл ще трябва да платя 490, вместо сегашните 390? Така ли е или бъркам?

2
Viktor_Dakov avatar Viktor_Dakov 9 Точки

Защо да се налага да плащаш повече ?

0
bgatev avatar bgatev 1 Точки

Защото тази такса е само за първите 300бр

1
tutsana avatar tutsana 6 Точки

Защото само първите 300 записали се ще платят 390 (не знам какво се има предвид под първите 300, първите 300 които приемат условията и кажат как ще плащат, или първите 300 като успех или нещо друго). Или аз нещо не разбирам, ако може някой да разясни, моля :)

0
Yordanoff avatar Yordanoff 17 Точки

Честито на всички колеги приети на първо класиране!! Време е да се отварят подготвените бутилки за празнуване! :Р

2
kaizer avatar kaizer 35 Точки

Ако започнеш онлайн и после покажеш добри резултати, има ли шанс да те поканят присъствено в следващите нива?

И още нещо. Можеш ли да записваш директно по високо ниво онлайн, ако въобще не си записвал предните, т.е. не си плащал такса? Предполагам, за присъствено едва ли ще можеш да прескачаш нива :)
0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Винаги когато покажеш добър резултат на изпитите (тоест достатъчен, че да можеш да се запишеш присъствено), можеш да се смениш. В смисъл те не те канят, ти си избираш сам като се записваш за следващото ниво.

0
kaizer avatar kaizer 35 Точки
Сигурен ли си, че ще може да си избираш така, сам?
0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Да, нали преди малко го направих :). 

0
qvor.vasilev avatar qvor.vasilev 23 Точки

Хора, чета и не намирам точен и недвусмислен отговор. Изкарал съм 4.71, на 317 място съм. В профила имам оранжев notification да си избера начина на плащане, но все още нямам изпратен имейл. Приет ли съм присъствено или не? Питам за да знам дали утре да ходя до банката да плащам или да изчакам. Наков писа, че всички с над 4.00 могат да запишат присъствено, но това, което ме притеснява е имейлът. Доста от колегите са го получили докато аз все още чакам. ПИЕ МИ СЕ ПОМАГАЙТЕ :D

EDIT: разбрах защо не съм получил имейл... написал съм го грешно в профила си... Оправих го и имам запитване дали ще е възможно да ми бъдат изпратени отново имейлите, че съм приет/или не и имейлът за начина на плащане? Благодаря за вниманието и се извинявам за неудобството, което създадох с недоглеждането си.

0
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Моя мейл беше в спам папката, провери там :)

0
magdalena70 avatar magdalena70 96 Точки

Аз съм он-лайн, но не мога да разбера до кога е срокът за плащане и кога започват лекциите?

 

Да видях го в пощата си...до 23ти април.
0
mitkoasddsa avatar mitkoasddsa 2 Точки

Аз имам въпрос ,отностно дните за лекциите .трябва понеделник сряда и петък ли да се идва или се избира един от дните ? 

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Идва се и на трите дена

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Както е програмата такива са и дните, в който трябва да се ходи. Ако беше само веднъж седмично не 4 месеца ами 8 щеше да е нужно :)

0
mitkoasddsa avatar mitkoasddsa 2 Точки

а имаме ли статут на студенти. аджеба намаление за градския транспорт или на този етап не :)

1
aloizien avatar aloizien 35 Точки

Здравейте на всички, доста добър емайл получих за рождения си ден :

"Поздравления за успешно взетия приемен изпит в Софтуерния университет! Вие сте приет/а на първо класиране!"

287 Точки: 67.66
Място: 317
Много добър (4.84)

Можех и повече на изпита, не ми стигнаха няколко минути да си парсна масива на 5-та задача. Но като цяло, съм доволен от първия изпит. Трябваха ми 30 минути за да се надъхам, че няма да изкарам 0 и да почна да пиша...

Радвам се за скалирането на резултатите от изпитите. Записвам се веднага присъствено!

Честито на всички приети! 

Learning to code seems more plausible to me now !

 

PS. Въпрос относно плащането в кеш: Натиснах потвърдено и имам номер, следващата стъпка е да платя кеш в залата ли ? Предполагам също е възможно да получа и фактура при плащането ?

1
shan0 avatar shan0 53 Точки

Да, след като си цъкнал,че ще платиш в кеш, отиваш в офиса им, казваш си никнейма, издават ти бележка че всичко е точно и платено и си плащаш, това е цялата схема :) Успех!

0
TsvetomirPetrov avatar TsvetomirPetrov 0 Точки

Привет и честито на приетите! Имам един въпрос, който може и да е очевиден, но се замислих: в потвърждението на плащането ми изписа сума 390лв. и отдолу 20% ДДС. Предполагам, че тъй като сте търговско дружество и сте регистрирани по ДДС, сте длъжни да напишете размера на данъка, а 390 лв. е крайната цена, тоест не трябва да добавя 20% към 390. Нали правилно разсъждавам? smile

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

390 лв. е крайната цена с ДДС. :)

0
TsvetomirPetrov avatar TsvetomirPetrov 0 Точки

Благодаря! Правя плащането вече! :)

0
mitkoasddsa avatar mitkoasddsa 2 Точки

Извинявай ще ти ползвам въпроса да не пускам нов.Днес до 6 ли ще работи офиса да си платч семестъра или ?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.