Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

C# Basics - резултати

Здравейте колеги.

Можете да видите резултатите от изпита си, както и оценката си в профила в таблицата с курсовете. Можете да обсъждате всичко свързано с резултатите и класирането в тая тема.

Подробна информация какво следва, кой за каква форма на обучение ще може да запише и всякакви друго подробности ще получите най-късно утре.

Have fun!

Тагове:
25
Programming Basics
Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

Имам следния въпрос, след като платя по Банков път трябва ли да предоставя всносната бележка в СофтУни и да се запиша официално там?

0
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Смятам ,че не защото като избереш плащане по банков път, по който и аз туко що платих, се появява индивидуален номер , личен твой номер,който нанасяш при плащането, освен това нанасяш и името си и ЕГН така че е ясно че си платил и се записваш. Но да чуем и тежката дума на хората от СофтУни.

 

Пази бележката си просто smile

На всички приети стари познайници от форума - честито !smile

Ние вчера здраво поляхме и в събота пътувам за в къщи .

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
СофтУни получава от банката справка за всички плащания. До 2 дни след плащането то ще бъде отразено при нас. Засега се прави на ръка и затова е забавянето.
1
Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

Добре, благодаря за отговора. 

П.С Служителката в банката е забравила да ми въведе ЕГН-то, но всички други данни са коректни(Номера на плащането, трите имена и потребителско име). Няма да е проблем това при отразяването на спраквата за плащането, които идват към Вас?

0
anikov avatar anikov 40 Точки

Здравейте,

Приет съм на първо класиране online за ниво #1, смятам да се явя на поправителен тъй като искам да се обучавам в присъствена форма. Има ли вариант, след слабо представяне на поправителния, да не мога да се запиша дори и online?

T.e. запазва ли ми се така класираното място за online обучение от първо класиране?

2
kyamaliev avatar kyamaliev 209 Точки

Доколкото четох някъде се взима по-високата оценка от двете.

Успех!

Едит: Има си тема някъде по-назад и Наков пише в нея: "Да, разбира се. Взима се най-добрият резултат от всички до момента."
1
anikov avatar anikov 40 Точки

Да колега, с правилото за по-високата оценка съм запознат. laughing Но тъй като в момента няма да се запиша за нивото до 23ти, заради поправителния , да не стане варианта след слаби резултати, дори и онлине да не мога да се запиша?

Благодаря все пак за отговора smile

2
kyamaliev avatar kyamaliev 209 Точки

Доколкото аз разбирам нещата до 23-ти е първото класиране, после идва второ. Тъй като за онлайн няма ограничение в броя студенти, щом и сега си приет онлайн, няма как да не можеш на второ класиране пак онлайн да се запишеш.

1
KostadinStefanov avatar KostadinStefanov 32 Точки

Здравейте, пуснах въпроса си като тема, но засега никой не ми отговори. Второ класиране ще има само за явилите се на поправителен ли ? Мога ли да се надявам със моя резултат който е много малко под 4 да се запиша присъствено без да се налага да минавам поправителен или това е единствения вариант.

Благодаря

0
kyamaliev avatar kyamaliev 209 Точки

На второ класиране свалят летвата по-надолу, ако я свалят под твоите точки, би трябвало да нямаш ядове. Аз така разбрах от въвеждащата лекция. Ако си много малко под 4 според мен ще минеш на второ, надали ако първо е от 4 нагоре, второ да е от 3.98 до 3.99 :)

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Ще има второ класиране и вероятно ще падне балът за прием и ще има и размествания след допълнителния изпит на 28-ми.
0
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Утре ще може ли да се плати в университета?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
СофтУни ще работи на 22 април (вторник).
0
maya.p avatar maya.p 2 Точки

Къде мога да намеря класирането?

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Няма цялостно класиране на всички! Можеш да видиш инвидуалната си позиция и точките в списака с записани курсове - най-отдолу в профила си на курса по CSharp Basics :)

0
maya.p avatar maya.p 2 Точки

Аа ясно :) Бях си видяла резултата, но не и това, че пише на кое място сме. Благодаря за инфото.

0
kisyova avatar kisyova 13 Точки

Здравейте :) Искам да попитам след като вече сме приети и сме извършили и плащането следва ли още някаква стъпка? Да си попълним данните някъде, някакво "записване" или само това са нещата, които трябва да направим? Благодаря предварително :)

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Няма друга стъпка. Ще получите мейли с покана за курса Java Basics, който започва в 18:00 часа на 7 май.

2
kisyova avatar kisyova 13 Точки

Супер! Като цяло много сте улеснили цялата процедура при заплащане и започване на ниво 1. Браво! smile

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.