Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

C# Basics - резултати

Здравейте колеги.

Можете да видите резултатите от изпита си, както и оценката си в профила в таблицата с курсовете. Можете да обсъждате всичко свързано с резултатите и класирането в тая тема.

Подробна информация какво следва, кой за каква форма на обучение ще може да запише и всякакви друго подробности ще получите най-късно утре.

Have fun!

Тагове:
25
Programming Basics
alexander.velchev avatar alexander.velchev 28 Точки

С 3.61 има ли надежда ?cry

0
Sayshoo avatar Sayshoo -1 Точки

А аз 3.94 надежда за онлайн ?

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Тя последна умира, много е важно и да участвате в следващите класирания дори сега да не успеете!

 alexander.velchev, засега по-скоро не :(

 Sayshoo, може би ще си на границата.

Но нищо не се знае преди официално да излязат резултатите.

1
Sayshoo avatar Sayshoo -1 Точки

Ама на границата от към класираните или отпадналите ?

0
LSvilenov avatar LSvilenov 0 Точки
Точки: 98.6 Отличен (6)

На изпита изкарах 493, за което ме е много яд, защото грешката ми е един time limit, който получих от недоглеждане (parse-нах в цикъла вместо преди него cry)

Както и да е, минало. За стипендия няма как да се преборя на този етап, но въпросът ми е относно курса по "Комуникационни умения". Някъде прочетох, че ще има такъв, но сега нещо не мога да намеря нищо по темата. Извинете ме, ако вече е писано по въпроса, но ме интересува кои ще бъдат поканени за него? Дали с такъв резултат мога да се класирам и съответно има ли значение дали записвам онлайн или присъствено?

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Ако си поканен, то вече имаш mail в пощата.

п.п: Курса е само присъствен.
1
bgatev avatar bgatev 1 Точки

Не само, че е само присъствен, ами е и в работно време

1
dentia avatar dentia 362 Точки

Все пак може да се запише и онлайн курса, но не знам доколко ще има смисъл от това.

0
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

Само не мога да разбера тези, които имат 6.00 за какво питат дали ще ги приемат... Толкова ли имате нужда да си чешете егото? "Имам 6.00 и 58219-58129-58 точки дали ще ми стигнат?? и некви усмивки :) :) :) " Не занимавайте хората с глупости.. :)

18
anilak avatar anilak 28 Точки

Колегата, пита за курса по Комуникационни умения, за който дори оценка от 6.00 може да не е достатъчна. Ако не разбираш нещо не бързай да го определяш като "глупости".

2
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

А според мен пък колегата коментира всички останали, които не коментират курса по Комуникационни умения :).

4
anilak avatar anilak 28 Точки

В темата няма нито едно мнение на човек с 6.00, който пита дали ще го приемат. Има двама, които коментират дали ще са между стипендиантите, което е съвсем резонен въпрос. В последните десет мнения преди изказването на колегата само момчето питащо за курса по Комуникационни умения има Отличен и е логично да се предположи, че мнението касае него.

0
VNikolov avatar VNikolov 51 Точки

Вече явно е готово класирането. В профила, под общия брой точки вече може да се види на кое място сте.

7
dimitarstoyanov90 avatar dimitarstoyanov90 164 Точки

А някакви пояснения относно мястото дали има вече. Смисъл достатъчно ли е мястото за класирания :) Предполагам ще качат такава информация :?

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Работим по въпроса днес да получите подробна информация.

4
VNikolov avatar VNikolov 51 Точки

Ами предполагам, че това място означава позицията в класирането и ако примерно ще приемат 200 човека, ако си под 200, ще можеш да се запишеш присъствено.

3
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Мисля,че нещата са готови :

107.45 точки

5 място

 

Имам въпрос - дали ще се публикува цялостно класиране, или всеки като мен ще си види собственото в профила?

Също така кога да очакваме информация за записването и т.н.?

 

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Няма да публикуваме цялостно класиране, защото това означава да изнасяме лична информация: имена, usernames, точки и т.н. Всеки може да си види собствения резултат, както и да сравни представянето си спрямо колеги.

3
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Всеки ще си вижда информацията в профила. Не мислим да обявяваме цялото класирането публично. Повече информация ще пратим днес на всички по мейл.

3
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Благодаря!

0
n.galabov avatar n.galabov 40 Точки

Може ли да ни кажете колко общо са хората, които са участвали в #0? Въпросът ми не е свързан с класирането, а просто искам да добия представа къде съм в цялостната картинка, защото в Judje системата май има доста профили, които реално не са студенти.

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Статистиката е долу-горе такава: около 2600 души започнаха C# Basics курса. От тях на изпит се явиха 895. От тях ненулев резултат имат 742 души. От тях изпита взеха (т.е. имат оценка поне 3.00) имат 680 души. Те ще могат да се запишат онлайн. За присъствено обучение на първо класиране ще приемаме от оценка 4.00 нагоре. Оценката е на базата на изпит + домашни за присъствените + бонуси (много малко хора имат).
28
alek1339 avatar alek1339 57 Точки

Това официално ли е че ако имам над 4.00 100% съм приет присъствено ? Възможно ли е да го промените над 5.00 ? Ако го променяте нека поне да е над 4.50. laughinglaughinglaughing В смисъл мога ли вече да празнувам или трябва да поизчакам по официална информация защото аз не виждам кой др. може да ми даде по официална информация(нищо ,че това е просто коментар) ?

0
zdgeorgiev avatar zdgeorgiev 57 Точки

Здравейте, бих желал да попитам кога ще има информация относно графика за първия семестър - какво ще е разпределението на занятията, по колко часа средно на седмица ще сме на лекции и упражнения, ще има ли вечерни/съботно-неделни занятия и тн. Интересувам се, тъй като ме очакват тежки преговори със сегашния ми работодател относно евентуално преминаване на 4-ри часов работен ден, за да мога да посещавам занятията в СофтУни.

Благодаря предварително wink

Cheers smile

8
Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

The same here :)

0
DimitarYotov avatar DimitarYotov 75 Точки

Интересен въпрос .... ама още няма резултати кой приет кой не ..... като първи випуск ще си пострадаме по такива въпроси

Ниво 1 включваше Java, Web, JavaScript ...... и на мен ми е интересно дали по всичко ще има изпити с по 5 задачи, бяха обявили едни професий ... кое задължително кое не е
Ами ще си чакаме стъпка по стъпка .... пък Console.WriteLine("Който умре трезвен да му мисли");

0
dentia avatar dentia 362 Точки

Кога ще имаме възможност да изберем форма на обучение?

2
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Работим по въпроса днес да пуснем плащанията при които ще се избира и форма на обучение.

1
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Тъй като в другата тема никой не ми отговаря, позволявам си да препиша питането си тук:

Моля за уточнение по следния въпрос. Доколкото разбирам, в края на обучението получаваме сертификат за ниво и професия. Тъй като в списъка с професиите има изисквания за всеки курс (optional/required/excellence), това значи ли, че за да получиш сертификат за определена професия трябва да имаш определена оценка на съответния изпит, или просто трябва да си го минал с точки над минимума, а това excellence и required си е само за наша информация, да се ориентираме накъде да се насочим професионално? Ако говорим за първия вариант, то колко точки от изпита пo C# basics например се водят excellence и колко се водят required?

Редно е това да се знае отсега, за да можем аз и колегите да ходим на поправителни изпити, ако трябва.

0
dentia avatar dentia 362 Точки

За да получиш професия, трябва да минеш изпитите на изискваното за професията ниво required/excellence.

3
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Excellence Значи да си взел изпита с отличие, а required значи просто да си го изкарал. Вече в последствие ще се останови какво значи отличие и какво изкарал , но в телерик изкарал е над 150 т а отличие над 350 т.

2
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

В Телерик е нямало строги критерии. Всичко е относително според общото ниво. Така ще е и при нас. В зависимост от резултатите се определят оценките. Най-добрите получават Отличие, а всички останали надолу.

3
dentia avatar dentia 362 Точки

Ако някой се надява на стипендия, как да процедира с банера за плащане?

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Писахме мейл на всички, които избрахме за интервю за стипендия. Ще им се обадим и ще поговорим с всички тях до няколко дни.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.