Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

C# Basics - резултати

Здравейте колеги.

Можете да видите резултатите от изпита си, както и оценката си в профила в таблицата с курсовете. Можете да обсъждате всичко свързано с резултатите и класирането в тая тема.

Подробна информация какво следва, кой за каква форма на обучение ще може да запише и всякакви друго подробности ще получите най-късно утре.

Have fun!

Тагове:
25
Programming Basics
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Аз нещо не мога да се ориентирам. Не намирам никъде резултата и оценката си.

 

П.П.

Намерих го :).

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Дай жокер как го намери, защото аз - не

0
viraldim avatar viraldim 21 Точки

Натисни горе в дясно върху името си и после цъкни потребителски панел (в синьо)

0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Видях колегите да коментират за профила си. Цъкаш на него оттук(форума) и скролваш надолу.

0
StanDimitroff avatar StanDimitroff 90 Точки

При мен също ги няма записаните курсове.

0
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

За който не си вижда резултата - като си цъкнете на профила ви излиза нещо такова.

https://softuni.bg/users/profile/show/tr00per

Махате си ника накрая да стане така.

https://softuni.bg/users/profile/show/

И всичко се вижда, иначе предполагам, че скоро ще го оправят да си се вижда и само с клик.

 

Браво на екипа за бързата работа!

11
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Полезна информация. Мерси :)

0
StanDimitroff avatar StanDimitroff 90 Точки

Това помогна, благодаря :)

0
Yordan.Bonev avatar Yordan.Bonev 32 Точки

Има някакъв бъг и цъкайки горе върху профила, не се появяват курсовете!

Ако си цъкнете от форума върху профила, тогава вече ги имате!

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

 Точки: 110 Отличен (6)

Не знам.. Проспах си живота в тоя форум :) :D

14
dentia avatar dentia 362 Точки

Ехе, къде се слагам и аз с моите 103,4 laughing Машина.

5
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Май тук засега сме топ 3

Точки: 107.45 Отличен (6)

:)

4
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Както се казва в един популярен виц - "Ей, за едни 400 лева, ще се удушиш бе!":D

5
GoShow avatar GoShow 595 Точки

И аз не мога да си открия резултата

0
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Цъкни си върху UserName-a от коментара ти и би трябвало да го видиш :) 

1
GoShow avatar GoShow 595 Точки
Намерих го, мерси!!!
0
AlexanderBeloev avatar AlexanderBeloev 70 Точки

Имам едно въпросче относно 500те точки на изпита:

Това, което се каза на уводната лекция, до колкото си спомням е, че който има максимален брой точки на изпита, няма да се гледа форумна активност, домашни и прочие и изпитът ще да има 100% тежест в оценяването?

Това продължава ли да е валидно?

Поздрави на всички и честито на приетите :)

2
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

И аз това очаквах, но иглежда не е така. Тъй като има много отличници, в случая форумната активност е решаваща за определяне на стипендиантите..

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Всички с 500 точки имат 6.00 оценка.
2
AlexanderBeloev avatar AlexanderBeloev 70 Точки

Благодаря за пояснението! Поздрави :)

0
Trolll avatar Trolll 30 Точки

Да го таковам и тъпия форум, изяде ми стипендийката :D... Сега вместо да поркам бира и друг алкохолец ще се плащат такси :D:D:D:D:D:D:D. Молим всички колеги с над сто точки да се погрижат за тролския черен дроб и да се записват он-лайн. Предварително благодаря, хлъц!

3
dimitarstoyanov90 avatar dimitarstoyanov90 164 Точки

Не е баш така, защото да ти кажа аз си скъсах гъза да помагам на другите в форума както и на мене помогнаха :) не можеш да кажеш, че форума е тъп :) 

2
GoShow avatar GoShow 595 Точки
Черпя бира!!!Обещавам да се грижа за черния ти дроб!!! :)))
4
dimitarstoyanov90 avatar dimitarstoyanov90 164 Точки

Един човек да каже истинска приказка :) Наздраве :)

0
ti4o.bs avatar ti4o.bs 16 Точки
А инфо с колко ще се влиза?
0
Velikoff avatar Velikoff 7 Точки

Ще може ли да се прехвърляме от онлайн форма на обучение към присъствено и обратно ?

0
Darko avatar Darko 82 Точки

Да бяха споменали че ще може да се мести от онлай в редовно и обратно стига да има места

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.